شب گذشته در جنوب تهران رخ داد؛

حریق در ساختمان ۴ طبقه/ نجات ۷ تن از میان شعله‌های آتش

حریق

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، گفت: ساختمانی ۴ طبقه در میدان بهاران دچار آتش سوزی گسترده شد و ۷ شهروند با کمک آتش نشان‌ها از این ساختمان خارج شدند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، جلال ملکی تصریح کرد: ساعت ۲۳ و ۴۸ دقیقه شب گذشته، آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در میدان بهاران، خیابان سجاد به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد. 

وی افزود: نیروهای ۲ ایستگاه سازمان به منظور خاموش کردن حریق در ساختمان ۴ طبقه ۸ واحدی در محل حضور پیدا کردند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به آغاز حریق در این ساختمان از پارکینگ گفت؛ حریق از پارکینگ ساختمان آغاز شده بود و در حال سرایت به طبقات بالایی ساختمان بود.

ملکی ادامه داد: یک خودرو پراید و ۳ موتور سیکلت در پارکینگ این ساختمان پارک شده بود که زمان حضور آتش نشان‌ها کاملا شعله ور بودند ضمن اینکه آتش به ۲ انباری این پارکینگ نیز سرایت کرده بود. 

وی با اشاره به سر کش بودن شعله های آتش و عملیات نجات شهروندان افزود : تعدادی از ساکنان ساختمان که در واحدهای مسکونی خود محبوس شده بودند، از پنجره‌ها آویزان شده و شرایط بسیار بدی داشتند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران افزود: حریق به ساختمان مجاور نیز سرایت کرده بود و آتش نشان‌ها کار دشواری را در پیش داشتند. 

ملکی با اشاره به تقسیم آتش نشان‌های حاضر در محل به ۳ گروه برای مهار شعله های اتش افزود: آتش نشان‌ها پس از حضور در محل، به ۳ گروه تقسیم شدند. گروه نخست در پارکینگ حضور پیدا کرده و کانون آتش را مهار کردند، گروه‌های دیگر نیز در ساختمان اصلی و ساختمان مجاور حضور پیدا کردند. 

وی از نجات ۷ شهروند در این حادثه خبرداد و گفت: در نهایت آتش نشان‌ها موفق شدند ۷ تن را از میان دود و آتش خارج کرده و عملیات خود را در ساعت ۵۹ دقیقه بامداد به اتمام برسانند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین