در صحن شورای شهر تهران مطرح شد:

خروج معاون قالیباف از کشور صحت دارد؟

جلسه شورای شهر

معاون شهردار تهران در صحن شورای شهر تهران گفت : عیسی شریفی تا دو روز گذشته در ایران بود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، مهدی چمران در آغاز سیصد و چهل و هشتمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به سالروز تأسیس اولین دوره مجلس شورای اسلامی پس از انقلاب گفت: در حالی که مجلس پیش از انقلاب یک مجلس فرمایشی بود امام خمینی (ره) اصرار داشتند مجلس شورای اسلامی شکل گیرد و شورای انقلاب جای خود را به مجلس بدهد که اتفاق بزرگی رخ داد؛ و امروز می‌بینیم که مجلس مایه فخر و مباهات ما است.

در ادامه عباس جدیدی با اشاره به اتمام دوره چهارم شورای شهر تهران خواستار ارائه عملکرد چهارساله شورا به مردم شد و افزود: هر یک از نمایندگان در این چهار سال عملکردی دارند که باید به سمع و نظر شهروندان برسانیم.

در جلسه این هفته شورای شهر تهران اعضای شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به بداخلاقی‌های رسانه‌ای در خصوص استعفا و سفر معاون شهردار تهران به دلیل درمان فرزندش اظهار داشتند: عدم اطلاع‌رسانی درست از سوی روابط عمومی شهرداری تهران در این خصوص موجب شده که این هجمه اخبار نادرست درج شود. این در شرایطی است که ایشان مدتها قبل اعلام کرده بودند که باید برای درمان فرزندش سفری را داشته باشد.

در ادامه اعضای شورا تأکید کردند که جا دارد شورای شهر تهران از ایشان و زحمات و عملکردشان تقدیر کند.

مختاباد با بیان صحبت‌های فرزند دکتر شریفی معاون شهردار تهران در این رابطه گفت: بداخلاقی‌های رسانه‌ای در خصوص دکتر شریفی قابل پذیرش نیست و ضرورت داشت که روابط عمومی شهرداری به شفاف سازی آن می‌پرداخت.

احمد مسجد جامعی نیز گفت: همه تقصیرها گردن رسانه‌ها نیست و برخی از موضوعات نتیجه عملکرد ما است، بدنه کارشناسی شهرداری توانمند و قوی است و تمام مدیران باید از این ظرفیت استفاده کنند.

مرتضی طلائی هم پیشنهاد کرد: با حضور دکتر شریفی، معاون شهردار تهران در صحن شورای شهر تهران از خدمات چندین ساله وی به شهر تهران تقدیر شود.

ناصر امانی معاون شهردار تهران نیز در این جلسه گفت: آقای شریفی تا دو شب گذشته در ایران بوده و از کشور خارج نشده بود، منبع خبر خروج وی در روزهای گذشته یک سایت ضدانقلاب بوده است.

منبع: مهر

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین