شاکری در جلسه شورای شهر مطرح کرد:

لیست مخفی با برنامه مهندسی رأی آورد

اقبال شاکری

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: همچنان درخواست رسیدگی به تخلفات انتخابات را درایم اما کسی به شکایت های ما رسیدگی نمی کند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، اقبال شاکری رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران در سیصد و چهل و نهمین جلسه علنی شورای شهر با اشاره به تعطیلی کتابخانه پارک شهر، اظهار داشت: از هیئت رئیسه درخواست دارم که نسبت به رفع تعطیلی این کتابخانه اقدام کند.

وی افزود: شهرداری تهران سالانه ۴۰ میلیارد تومان به کتابخانه ملی بودجه می دهد اما سازمان کتابخانه های ملی، کتابخانه ها را تعطیل می کند، به همین دلیل درخواست دارم نسبت به این حق عمومی مردم اقدام کنید.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به انتخابات اردیبهشت ماه ۹۶ گفت: انتخابات تمام شد، ما هم‌ درخواست بازشماری آرا را داشتیم اما در جریان این شکایت ها کسی به تخلفات انتخابات رسیدگی نکرد.

شاکری ادامه داد: درخواست دارم که نسبت به شفاف سازی آرا اقدام شود، چراکه این حق قانونی ما است.

وی با اشاره به ورود لیست امید به شورای شهر تهران، تصریح کرد: اگر قرار بود لیست مخفی وارد شورای شهر شود، می‌گفتند که ۳ هزار و ۵۰۰ نفر برای ثبت نام در صف های طولانی قرار نگیرند.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: عده ای به شورای چهارم حمله کردند و گفتند که برخی از اعضای شورای شهر چهارم تخصص لازم را برای خدمت به مردم ندارند، اگرچه امروز افراد غیرمتخصص هم در لیست امید قرار دارند.

شاکری تاکید کرد: نباید مردم را دو قطبی کنید، چراکه این کار درست نیست. به همین دلیل درخواست دارم از رواج رقابت های غیر عادلانه، غیر تخصصی بپرهیزیم و شفاف سازی را رواج دهیم، چراکه این حقوق مردم در انتخابات است.

وی با اشاره به آخرین وضعیت رهبر بحرین، گفت: هنوز از سرنوشت رهبر شیعیان در بحرین خبری نیست اما درخواست دارم در فضای بین المللی نسبت به این موضوع اقدام کنند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین