در جلسه امروز شورای شهر تهران:

درخواست شاکری برای ایجاد پد هلیکوپتر در سطح شهر تهران

مجتبی شاکری در جلسه شورای شهر تهران

عضو شورای شهر تهران خواستار احداث پد هلیکوپتر جهت اقدامات اورژانسی و بحرانی در سطح شهر تهران شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، مجتبی شاکری عضو شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز در تذکری پیش از دستور در سیصد و چهل و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران به موضوع احداث پد هلیکوپتر در سطه شهر تهران پرداخت و گفت: در خرداد سال 95 در خصوص احداث پدهای هلیکوپتر مصوبه‌ای داشتیم و قرار بود در طی 4 ماه با همکاری نظام مهندسی و شهرداری تهران این موضوع بررسی شود. 

وی با تاکید بر اینکه باید 75 پد در شهر تهران احداث شود، گفت: این پدهای ورود هلیکوپتر در جابه‌جایی بیماران اورژانسی، انجام امور آتش‌نشانی و موارد بحرانی بسیار موثر است و رسیدگی به این موضوع با توجه به گذشت حدود یک سال بسیار اهمیت دارد. 

شاکری در بخش دیگری از تذکر پیش از دستور خود به موضوع احداث یک واحد نانوایی و یک ساختمان مسکونی اشاره کرد و با تاکید بر بروز شرایط سخت برای ساکنان این ساختمان و شکایت انجام شده و صدور دستور قلع و قمع این واحد نانوایی گفت: برخی شهرداران مناطق و نواحی با تعلل خود با حیثیت شهرداری برخورد می‌کنند. 

عضو شورای شهر تهران به موضوع حذف عنوان مرگ در شعارها پرداخت و گفت: در ماه خرداد و در آستانه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی هستیم. امام در خصوص موضوع برائت که مهمترین آن برائت از صهیونیسم و آمریکا است تاکید داشتند و جانبازان دفاع مقدس از طرح این موضوع بسیار ناراحت هستند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین