دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان:

دانشگاه آزاد ملک شخصی خانواده هاشمی نیست/ دستگاه قضا به پرونده‌های فساد مالی میرزاده و فرزندانش ورود کند

متین منتظمی

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به عملکرد مدیر سابق دانشگاه آزاد گفت: قوه قضائیه به فسادهای میرزاده و فرزندانش در دانشگاه آزاد ورود کند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، متین منتظمی دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفتگو با تسنیم، درباره جوسازی‌های برخی رسانه‌ها در رابطه با تغییرات مدیریتی دانشگاه آزاد، اظهار داشت: ایجاد تغییر و تحول در دانشگاه آزاد با سابقه‌ فسادهایی که در آن شکل گرفته بوده در میان نیروهای انقلابی امید ایجاد کرد، زیرا گویای قرار گرفتن این دانشگاه در مسیر اصلی خود است.

وی ادامه داد: اینکه مدیریت جدید این دانشگاه، دانشگاه آزاد را از میراث خانوادگی خارج کند، امر پسندیده‌ای است، زیرا این دانشگاه متعلق به نظام اسلامی است و باید در راستای اهداف انقلاب اسلامی حرکت کند.

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان افزود: قطعاً عده‌ای مخالف این رویکرد هستند، زیرا منافع خود را در دانشگاه آزاد در خطر می‌بینند، اما از مسئولان دانشگاه می‌خواهیم زیر بار این فشارها نروند و با جدیت به تغییرات انقلابی خود در این دانشگاه ادامه دهند.

وی با اشاره به برکناری یاسر هاشمی از دانشگاه آزاد و حواشی برخی رسانه‌ها در این خصوص گفت: به نظر بنده خانواده آقای هاشمی باید ظرفیت و جنبه خود را در این زمینه بالا ببرد. قرار نیست اگر فردی برای مدت‌ زمانی در سمتی مسئولیت داشت، مادام‌العمر در این مسئولیت باقی بماند. دانشگاه آزاد ملک شخصی خانواده آقای هاشمی نیست که مادام‌العمر در آن مسئولیت داشته باشد.

این فعال دانشجویی با اشاره به مفاسد مطرح شده از سوی رئیس سابق و فرزندانش در جریان مدیریت دانشگاه آزاد تصریح کرد: در گزارش تحقیق و تفحص مجلس از دانشگاه آزاد نیز مواردی این چنین مطرح شده بود، عدم برخورد قاطع با فسادهای گذشته این دانشگاه باعث بروز رانت‌ها و فسادهای گسترده اخیر در این دانشگاه شده است.

منتظمی گفت: از دستگاه قضا می‌خواهیم با ورود به پرونده‌های فساد دانشگاه آزاد به اتهامات میرزاده و فرزندانش رسیدگی کند و برای همیشه به موضوع فساد و رانت در دانشگاه آزاد که با شهریه دانشجویان و خانواده‌های آنها اداره می‌شود، خاتمه دهد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین