شهردار تهران خبر داد:

بهره‌برداری از باغ کتاب در عید فطر/ مذاکرات برای واگذاری زندان اوین

محمدباقر قالیباف، شهردار تهران در جمع خبرنگاران

شهردار تهران گفت: خط ۷ و۸ مترو به زودی به بهره‌برداری می‌رسد و پروژه باغ کتاب نیز در عید فطر افتتاح رسمی می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت:

محمدباقر قالیباف در حاشیه مراسم افتتاح 110پروژه در منطقه 20 با حضور درجمع خبرنگاران اظهارکرد: با همکاری دست اندرکاران منطقه امروز این توفیق را داشتیم که 110 پروژه خدماتی، عمرانی و فضای سبز را به بهره برداری برسانیم. البته یکی از مهمترین پروژه ها، پروژه تقاطع غیرهمسطح سه راه تقی آباد بود که یک ماه و اندی پیش به بهره برداری رسیده و امروز به طوری رسمی افتتاح شد.

وی ادامه داد: برای افتتاح این پروژه نیاز به ساخت پل روگذر و زیرگذر بود تا وقت مردم درترافیک تلف نشود. امروز در احداث این پروژه مشکل بسیاری از شهروندان ساکن در این منطقه حل شد.

قالیباف در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر افتتاح پروژه های جدید طی ماه های آینده گفت: خط 7 و8 مترو به زودی به بهره برداری می رسد و پروژه باغ کتاب که یکی از افتخارات فرهنگی جمهوری اسلامی است و با توجه به حوزه کودکان و نوجوانان احداث شده در اواخر ماه مبارک رمضان و در ایام عید فطر به طور رسمی افتتاح می شود.

وی افزود: دوستان قول داده اند پروژه باغ پرندگان را با همان 3 هکتار که سقف تور داشته باشد به طور کامل تکمیل به بهره برداری برسانند. به این موارد باید تکمیل ادامه بزرگراه شهید حکیم و تونل شهدای غزه را اضافه کنیم که امیدواریم یکی  پس از دیگری افتتاح شود.

شهردار تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اظهارات روز گذشته علی  اصغر جهانگیر، رییس سازمان زندان ها در خصوص عدم واگذاری زندان اوین به مدیریت شهری بیان کرد: من چنین خبری نشنیده ام و طبق اخرین جلسه‌ای که با آقای جهانگیر داشتیم مذاکرات اولیه را انجام دادیم و توافق بر این بود که شهرداری هزینه مورد نظر را پرداخت کند و مکان مذکور را به فضای سبز شهر تهران اضافه کنند و در مقابل بنایی جایگزین بسازد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین