سردار غیب‌پرور در دیدار خانوده شهید احمدی‌روشن:

حفظ دستاوردهای علمی مطالبه عمومی مردم است

سردار غیب‌پرور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حفظ دستاوردها و پیشرفت‌های علمی کشور یک مطالبه عمومی مردم می‌باشد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در دیدار خانواده شهید احمدی‌روشن با اشاره به تلاش‌های مجاهدانه دانشمندان هسته‌ای در پیشرفت‌های به دست آمده گفت: همه دانشمندان این عرصه برای پیشرفت‌های هسته‌ای شبانه روز تلاش کردند اما دانشمندان شهید به الگویی ماندگار در این عرصه تبدیل شدند.

وی با تاکید بر اینکه صبر و استقامت خانواده‌های معزز دانشمندان شهید برای همه ما درس آموز است گفت: دشمنان ما به خوبی دریافته‌اند که با ملتی مقاوم و مستحکم رو به رو هستند که همواره مدافع انقلاب اسلامی و پیشرفت‌های کشور خویش می‌باشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حفظ دستاوردها و پیشرفت‌های علمی کشور یک مطالبه عمومی مردم می‌باشد گفت: هر پیشرفتی در کشور مرهون تلاش‌ها و مجاهدت‌های فراوان دانشمندان و عالمان عرصه‌های مختلف است اما پیشرفت‌های هسته‌ای صلح آمیز کشور علاوه بر مجاهدت‌های صورت گرفته مرهون خون شهدایی همچون مصطفی احمدی روشن و سایر شهدای عزیز این عرصه می‌باشد.

سردار غیب‌پرور با اشاره به خیانت‌های دشمنان ایران اسلامی علیه ملت گفت: مقاومت مردم ایران که الگوی آن در خانواده‌های شهدا به خوبی تجسم یافته است همواره سد راهی مقابل دشمنان ماست که نمی گذارد به اهداف شوم خود دست یابند.

در این دیدار پدر شهید احمدی‌روشن گفت: انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن به آسانی به دست نیامده است و مسئولان دستگاه‌های مختلف می باید با تمام وجود و امکانات خود از این انقلاب و دستاورهای آن حفاظت کنند.

وی با بیان دغدغه‌هایی نسبت به کند شدن پیشرفت‌های هسته‌ای افزود: همه مردم ایران با پیشرفت‌های هسته‌ای احساس غرور کردند و مسئولان صنعت هسته‌ای کشور نباید نسبت به این غرور ملی کشور بی تفاوت باشند.

مادر شهید مصطفی احمدی روشن نیز در این دیدار  خطاب به سردار غیب‌پرور گفت: همه امید ما خانواده‌های شهدا در حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و پاسداشت خون شهدا به سپاه و بسیج است که همواره در خط ولایت فقیه حرکت می‌کند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین