حاشیه‌‌های نشست امروز هیات دولت

توهین عجیب وزیر بهداشت در واکنش به سوال یک خبرنگار/ عدم پاسخگویی آخوندی به مسکن مهر و خرید هواپیما از آمریکا

هیات دولت

برنامه خبری امروز حیات هیات دولت که با حضور اصحاب رسانه و تعدادی از وزرای دولت برگزار شد با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: برنامه خبری حیاط هیأت دولت صبح امروز با حضور رسانه‌های داخلی در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

در این برنامه نیز تعدادی از وزرای دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سؤالات آنها پاسخ گفتند و تعدادی از وزرا نیز از پاسخ سؤالات خبرنگاران خودداری کردند.

یکی از نکات قابل توجه در برنامه خبری امروز هیأت دولت توهین عجیب قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت در واکنش به سؤال یکی از خبرنگاران بود که وی خطاب به این خبرنگار گفت: روزنامه قدس یک روزنامه سیاسی شده از پول امام رضا خرج می‌کنند و سیاست‌هایش علیه امام رضا است و شما مگر مزدورید؟ هر چرتی را که به شما می‌دهند نباید بپرسید. آدم از گرسنگی بمیرد بهتر از این است که برای این روزنام کار کند.

همچنین عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی سؤالات مربوط به مسکن مهر و دست‌اندازی‌هایی که آمریکایی‌ها در خرید هواپیما توسط ایران داشتند را بدون جواب گذاشت و حیات دولت را ترک کرد.

در این برنامه امروز نیز رحمانی‌فضلی وزیر کشور، ظریف وزیر امور خارجه، حجتی وزیر جهاد کشاورزی، سیف رئیس کل بانک مرکزی، نعمت‌زاده وزیر صنعت معدن و تجارت، قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، ربیعی وزیر کار و رفاه اجتماعی، زنگنه وزیر نفت و واعظی وزیر ارتباطات به سؤالات خبرنگاران پاسخ گفتند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس