رئیس اتحادیه میوه و تره بار در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

پیاز ۳۰ درصد گران شد/ انگور خارجی کیلویی ۳۰ هزار تومان!

انگور قاچاقی

مهاجران گفت: پیاز در هفته اخیر ۳۰ درصد گران شده که با ورود پیاز اصفهان به بازار تا چند روز آینده قیمت این محصول به زیر ۱۰۰۰ می‌رسد

سید حسن مهاجران، رئیس اتحادیه میوه و تره بار در گفتگو با خبرنگار اقتصادی «نسیم آنلاین» بیان داشت: میوه های وارداتی که در بازار موجود هستند انگور شیلی با قیمت 30 هزار تومان ، آووکادو ترکیه دانه‌ای 13 هزار تومان و سیب فرانسه 16 هزار تومان است.

وی افزود: انگور سرپل ذهاب و قصر شیرین به زودی با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی وارد بازار می شود و همین موجب می شود که دیگر انگور شیلی مصرف کننده ای نداشته باشد و خود به خود این میوه وارداتی از بازار جمع شود.

مهاجران درباره قیمت سبزیجات عنوان کرد: تمامی قیمت‌ها ثابت و بازار نیز راکد است و هیچ گونه تغییری در قیمت سبزیجات نداشته ایم.

وی اضافه کرد: پیاز به نسبت هفته قبل چیزی در حدود 25 تا 30 درصد افزایش قیمت داشته است دلیلش هم این است که تاکنون تنها پیاز دزفول در بازار عرضه می شد که بعد از این پیاز اصفهان هم به بازار خواهد آمد.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار گفت: قیمت پیاز سفید از 2500 تا 2800 و پیاز زرد 1800 تا 2200 است که با آمدن پیاز اصفهان به زیر 1000 تومان می رسد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین