محسن رضایی:

دولت نتوانست ‌تحریم اقتصادی را به فرصت تبدیل کند/ اقتصاد مقاومتی یعنی نیروهای داخلی وارد عرصه شوند

محسن رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در جنگ توانستیم تحریم را به فرصت تبدیل کنیم اما در این چند سال گذشته در بحث اقتصاد نتوانستیم تحریم را به فرصت تبدیل کنیم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: محسن رضایی امروز در آیین افتتاح مجتمع کارخانجات هامر در بردسیر اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی ایران به نقطه حساسی رسیده و این نقطه حساس ایستگاه اقتصاد است.

وی با بیان اینکه انقلاب از ایستگاه امنیت و سیاست و همچنین ایستگاه دفاع به خوبی عبور کرده است، گفت: ما اقتدار خوبی در ایستگاه امنیت به دست آوردیم و از سیاست داخلی و خارجی خوبی امروز بهره‌مندیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه ملت ایران دوباره در انتخابات حماسه آفریدند، خاطرنشان کرد: این حضور حماسی مردم باعث شد سایر ملت‌های منطقه و دنیا به ملت ایران غبطه بخورند.

رضایی با بیان اینکه رهبر انقلاب بزرگترین و مقتدرترین سیاست‌مدار جهان است و همه امروز به این موضوع اذعان دارند، افزود: کشور امروز به ایستگاه اقتصاد رسیده ‌و همه دنیا نظاره‌گر هستند که آیا ملت ایران از این ایستگاه عبور می‌کند یا خیر؟

وی با اشاره به اینکه تمام انسان‌هایی که به این نظام اعتقاد دارند امروز باید نسبت به مسئله اقتصاد در جهت ابقای نظام و ادامه انقلاب تلاش کنند، خاطرنشان کرد: اقتصاد تنها معیشت و بیکاری نیست بلکه مسئله اقتصاد امروز موفقیت انقلاب است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در این شرایط هر کارخانه‌ای که در کشور ایجاد شود هم جنبه دنیوی دارد و هم جنبه اخروی، گفت: هر کلنگی برای احداث کارخانه در کشور زمین زده می‌شود گلوله‌ای است بر قلب دشمنان نظام. 

رضایی با بیان اینکه امروز ما در جنگ اقتصادی قرار گرفته‌ایم، افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب خرمشهرها در پیش است و خرمشهر امروز ما بیرون کردن فقر و بیکاری از کشور است.

وی با بیان اینکه امروز بیرون کردن فقر و بیکاری از کشور کمتر از بیرون کردن صدام و بعثی‌ها از خرمشهر نیست، تصریح کرد: نقشه راه عبور انقلاب از مشکلات اقتصادی با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب در مجمع تشخیص مصلحت نظام تهیه شده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی می‌گوید ما باید تعامل با دنیا داشته باشیم اما نگاهمان به داخل کشور باشد، گفت: اظهارنظر اینکه رهبر انقلاب و نیروهای انقلاب مخالف تعامل با دنیا هستند یک دروغ بسیار بزرگ است.

رضایی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی این است که نیروهای داخلی وارد عرصه شوند و از خام‌فروشی جلوگیری کنیم، افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی همه ظرفیت‌های داخلی را باید فعال کرد و مسئله تولید و اشتغال امروز همانند نماز، روزه و جهاد یک امر مقدس است.

وی با اشاره به اینکه باید با کارآفرین در همه سطوح مثل لشکرهای آزادسازی خرمشهر برخورد کرد، گفت: باید خانواده‌های ما در همه زمینه‌ها توانمندسازی شوند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه چرا آمریکایی‌ها دوباره می‌خواهند ایران را تحریم کنند، افزود: دلیلش این است که ما در جنگ توانستیم تحریم را به فرصت تبدیل کنیم اما در این چند سال گذشته در بحث اقتصاد نتوانستیم تحریم را به فرصت تبدیل کنیم.

رضایی با بیان اینکه در جنگ توانستیم امنیت کشور را بیمه کنیم و اقتدار نظامی به دست آوریم، بیان کرد: امروز هم باید تحریم‌ها بهترین فرصت برای بیداری جوانان و شکوفایی استعدادهای آنها باشد.

وی با اشاره به اینکه این سانتریفیوژها بودند که مذاکره را در دنیا به وجود آورد با اشاره به فعالیت‌های استاندار کرمان در 4 سال گذشته گفت: استاندار کرمان از ثمرات دفاع مقدس است که با نگاه داخل استان کرمان را متحول کرد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین