لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷

لهستان برابر برزیل قدرت‌نمایی کرد/ پیروزی شاگردان آنتیگا و شکست شاگردان ولاسکو

والیبال

تیم ملی والیبال برزیل در روز نخست رقابت‌های لیگ جهانی ۲۰۱۷ مقابل تیم ملی والیبال لهستان تن به شکست داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، رقابت‌های لیگ جهانی 2017 والیبال در سطح اول با برگزاری یک دیدار بین دو تیم لهستان و برزیل ادامه پیدا کرد. در این مسابقه تیم ملی برزیل با حساب 3 بر 2 تن به شکست داد.

برزیلی‌ها در ست‌های دوم و سوم با نتایج 25 بر 20 و 25 بر 19 مقابل لهستان به برتری رسیدند اما در ست‌های اول، چهارم و پنجم با نتایج 25 بر 20، 25 بر 22 و 15 بر 8 نتیجه را به لهستان واگذار کرده و در نهایت 3 بر 2 تن به شکست دادند.

همچنین تیم ملی کانادا که از هدایت استفان آنتیگا، سرمربی سابق تیم ملی لهستان بهره‌مند بود، در این مسابقه موفق شد با حساب 3 بر 2 مقابل تیم ملی والیبال بلژیک به پیروزی رسیده و نخستین برد خود را در روز آغازین رقابت‌ها تصاحب کند.

شاگردان آنتیگا در ست‌های اول، سوم و پنجم با نتایج 25 بر 22 ، 26 بر 24 و 15 بر 13 مقابل بلژیک به پیروزی رسیدند و در ست‌های دوم و چهارم با حساب 25 بر 19 و 25 بر 23 برابر حریف خود تن به شکست دادند.

در ادامه روز نخست رقابت‌های لیگ جهانی والیبال ،در چارچوب رقابت‌های سطح یک، تیم های ملی والیبال روسیه و آرژانتین در کازان به مصاف هم رفتند. تیم ملی آرژانتین در این مسابقه با حساب 3 بر صفر مغلوب میزبانش شد. شاگردان ولاسکو در 3 ست پیاپی با نتایج 25 بر 17، 25 بر 18 و 25 بر 19 مقابل روسیه تن به شکست دادند.

لیگ جهانی سال 2017 همانند سال گذشته با حضور 36 تیم در 3 سطح یک، دو و سه برگزار می‌شود. تیم ملی والیبال کشورمان به همراه تیم‌های ایتالیا، لهستان، صربستان، آمریکا، کانادا، بلژیک، فرانسه، روسیه، بلغارستان و آرژانتین در سطح یک این رقابت‌ها با حریفانش دیدار می‌کند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین