آخرین جزئیات ‌ثبت‌نام متقاضیان حج تمتع ۹۶ در استان تهران/ اعزام ۱۰ هزار تهرانی به خانه خدا

سازمان حج و زیارت

مدیرحج و زیارت استان تهران با بیان اینکه ثبت‌نام از متقاضیان حج تمتع ۹۶ در کاروان‌های استان تهران ادامه دارد، گفت: امسال بیش از ۱۰ هزار نفر از استان تهران به حج اعزام خواهند شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، مهران فرشید درباره تکمیل ظرفیت کاروان‌های استان تهران و نحوه ثبت‌نام‌های انجام گرفته اظهار کرد: اعلام کرده‌ایم که دارندگان اسناد حج تا پایان سال 85 نیز برای ثبت‌نام در کاروان‌های حج و زیارت استان تهران مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: دارندگان اسناد ثبت‌نامی حج تا پایان سال 85 می‌توانند با مراجعه به صورت حضوری در کاروان‌های دارای ظرفیت خالی و همچنین روش اینترنتی در سامانه haj96.haj.ir به نام‌نویسی برای سفر حج تمتع 96 اقدام کنند.

مدیر حج و زیارت استان تهران تصریح کرد: متقاضیان برای اطلاع از ظرفیت خالی کاروا‌ن‌ها برای مراجعه حضوری و همچنین ثبت‌نام اینترنتی می‌توانند به سامانه مذکور مراجعه کنند.

به گفته فرشید، بعد از تکمیل ظرفیت کاروان‌های ذکر شده ثبت‌نام از سایر متقاضیان به سال آینده و با شرایط و اولویت‌های اعزامی موکول خواهد شد.

وی ادامه داد: هر تعدادی از متقاضیان که در این نام‌نویسیها باقی بمانند سال آینده و بنابر اولویت‌های اعلامی در همان مقطع به حج تمتع اعزام خواهند شد؛ بنابراین متقاضیان در طی روزهای پیش رو مراحل ثبت نام خود را برای حج تمتع 96 نهایی کنند.

مدیر حج و زیارت استان تهران عنوان کرد: استقبال متقاضیان حج تمتع 96 در استان تهران بسیار مناسب بوده و ثبت نام در کاروان‌های دارای ظرفیت خالی هم در روزهای آتی ادامه دارد.

فرشید با بیان اینکه کاروان‌های دارای ظرفیت خالی استان تهران در روزهای تعطیلات آتی نیز به خدمات‌رسانی برای متقاضیان فعال خواهد بود، اظهار کرد: دفاتر ما در استان تهران به‌صورت فعال آماده خدمات‌رسانی به زائران است و امیدواریم دارندگان اسناد تا پایان سال 85 با توجه به محدودیت ظرفیت‌های خالی هر چه زودتر به کاروان‌ها مراجعه کنند.

وی افزود: متقاضیان می‌توانند لیست کاروان‌های دارای ظرفیت خالی، مدینه قبل و بعد، قیمت و سایر جزییات را از طریق سامانه اینترنتی Tehran.haj.ir مطرح شده مشاهده کنند.

مدیر حج و زیارت استان تهران تصریح کرد: امسال بیش از 10 هزار نفر از متقاضیان حج در استان تهران به حج تمتع 96 اعزام خواهند شد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین