لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷

کولاکوویچ: برابر قهرمان المپیک خوب بازی کردیم/ سعید معروف بسیار هوشمندانه عمل کرد

کولاکوویچ

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: رضایت خود را از شاگردانم اعلام می‌کنم چون برابر قهرمان المپیک خوب بازی کردند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، ایگور کولاکوویچ پس از شکست 3 بر یک ایران مقابل برزیل در روز دوم هفته نخست لیگ جهانی، اظهار داشت: مثل همه بازی‌های دیگر، این بازی هم سخت بود. فکر می‌کنم از اول تا آخر این بازی، برای هر دو تیم مثل بازی آغازین بود.

وی با بیان اینکه تیم ایران شروع خوبی داشت، گفت: در ست اول، دفاع روی تور ایران خیلی خوب کار کرد. بعد از آن، برزیل سرویس‌هایش قدرت گرفت. در ست سوم اما فرصت برای پیروزی برایمان فراهم شد ولی از امتیاز 19 به بعد دیگر این امکان از دست رفت.

سرمربی تیم ملی والیبال ادامه داد: برزیل در ست سوم با سرویس‌هایش تیم ایران را تحت فشار گذاشت. در ست آخر هم تسلیم نشدیم اما در امتیاز 21 بود که برزیلی‌ها امتیاز سرنوشت سازی را به دست آوردند و با سرویس‌های قدرتی خود شانس پیروزی را از ایران گرفتند.

کولاکوویچ تصریح کرد: امروز بهتر از دیروز بازی کردیم. البته دیروز هم بازی خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم. امروز بازیکنانم جنگنده‌تر عمل کردند و این باعث شد، در یک ست پیروز شوند.  بعد از این بازی هم رضایت خود را از شاگردانم اعلام می‌کنم چون برابر قهرمان المپیک خوب بازی کردند.

وی درباره عملکرد بازیکنان جوان ایران گفت: فکر می‌کنم میلاد عبادی پور خوب بازی کرد. او به تمرکز و قدرت بیشتری در ست‌های پایانی نیاز داشت. مسعود غلامی نسبت به دیروز خوب بازی کرد. شش دفاع روی تور و حملات خوبی داشت که نشان می‌دهد خوب کار کرده اما نیاز به تجربه بیشتری دارد. این بازی‌ها برای او می‌تواند بسیار مفید و حائز اهمیت باشد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با یادآوری اینکه بازیکنان تعویضی ایران هم با انرژی خوبی وارد زمین شدند، گفت: امیر غفور هم با همه مصدومیت‌هایی که پشت سر گذاشت، خوب بازی کرد. این بازیکن با اینکه به طور جدی با درد معده دست و پنجه نرم می‌کند، خیلی بهتر از دیروز بازی کرد. سعید معروف هم طبق معمول بسیار هوشمندانه عمل کرد. همه تیم در کل بهتر از دیروز بازی کردند.

اویران درباره مسابقه با لهستان در آخرین بازی هفته نخست لیگ جهانی گفت: فردا هم بازی سختی برابر لهستان داریم. امیدوارم که با همین انرژی و با همین تمرکز با آنها روبرو شویم و برابر لهستان هم همانند مسابقه با ایتالیا و برزیل خوب عمل کنیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین