نرخ دلار ۴۰ ریال افزایش و قیمت سکه هم ۲۹۵ هزار ریال کاهش یافت

سکه و دلار

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۳۰هزار ریال کاهش قیمت ۱۱ میلیون و ۷۷۰ هزار ریال ارزشگذاری و قیمت نیم سکه بدون تغییر ۶ میلیون و ۳۸۰ هزار ریال ارزشگذاری شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، صرافان سکه و ارز امروز ، پنجشنبه هر دلار آمریکا را با 40 ریال افزایش نسبت به دیروز 37 هزار و 360 ریال و هر قطعه سکه طلا طرح جدید را با 295 هزار ریال کاهش 12 میلیون و 40 هزار و500ریال معامله کردند.

بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه نظارت ارز (سنا)، هر یورو تا زمان تهیه این خبر با 626 ریال افزایش نسبت به میانگین قیمتی دیروز، 42هزار و 580 ریال به فروش رفت.

امروز هر پوند انگلیس نیز با افزایش399 ریالی نسبت به دیروز، 48 هزار و 840 ریال قیمت خورد.

در تارنمای اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، قیمت هر دلار امروز 37 هزار و 360 ریال و هر یورو 42 هزار و 580 ریال ثبت شده است.

براساس نرخ های اعلامی در سایت اتحادیه طلا، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با 30هزار ریال کاهش قیمت 11 میلیون و 770 هزار ریال ارزشگذاری و قیمت نیم سکه بدون تغییر 6 میلیون و 380 هزار ریال ارزشگذاری شد.

هر قطعه ربع سکه بدون تغییر 3 میلیون و 660 هزار ریال به فروش رفت ولی سکه گرمی در معاملات امروز با کاهش 20 هزار ریالی 2 میلیون و 470 هزار ریال فروخته شد.

این اتحادیه قیمت هر اونس طلا را یک هزار و 286دلار و 10سنت اعلام کرده است.

هرگرم طلای 18 عیار نیز با 9هزار ریال کاهش به یک میلیون و 148هزار و 100 ریال رسید.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین