بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

آتش اقدامات تروریستی دامان مسببان بزدل آن را خواهد گرفت

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی حوادث تروریستی روز گذشته با صدور بیانیۀ محکومیتی اعلام کرد: به زودی آتش فتنۀ این ترور، دامان تروریست های بزدل و مسببان سبک مغز آنان را خواهد گرفت.

به گزارش «نسیم آنلاین»، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی حوادث تروریستی روز گذشته با صدور بیانیۀ محکومیتی اعلام کرد که به زودی آتش فتنۀ این ترور، دامان تروریست های بزدل و مسببان سبک مغز آنان را خواهد گرفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بار دیگر دست پلید و کثیف استکبار ضد بشری و مدعی حقوق انسان ها از آستین تروریست های دست پرورده شان خارج شد و 17 عزیز روزه دار بیگناه ، از ملت ما را در آتش اقدامات ددمنشانۀ تروریستی خود سوزاند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ؛ این حرکت بزدلانه تروریستی را در ادامۀ دشمنی های استکبار جهانی و عوامل دست پروردۀ منطقه ای آنان دانسته و مراتب انزجار از اقدامات تروریستی در سراسر گیتی که هر روزه انسان های بیگناه بیشماری را در برخی از کشورها قربانی زیاده خواهی های استکبار اعلام می‌کند.

این شورا، به صراحت به جنایتکاران و مستکبران عالم اعلام می دارد ، ملت بزرگ ایران اسلامی که همیشه مدافع و بزرگ پرچمدار حمایت از مظلومان و مبارزه با ظالمان تروریست پرور و پشتوانه ای عظیم از اقدامات راهبردی ضد تروریستی بوده ، خود بزرگترین قربانی تروریسم جهانی است و هرگز تسلیم این گونه اقدامات تروریستی و سخیفانه نخواهد شد و دست از آرمان بلند اسلامی و انقلابی خود در راه مبارزه با ظلم و خشونت و تروریست بر نخواهد داشت و بزودی این آتش فتنه استکباری را خاموش و عوامل پیدا و پنهان آن را از اقدامات بی‌شرمانه خود پشیمان خواهد کرد.

ملت شجاع و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی که قریب به چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی همیشه قربانی دشمنی ددمنشانۀ استکبار و عوامل جنایتکار آن بوده و پیش از این ، بالغ بر 17 هزار بیگناه از خوبان خود را در آتش حقد و کینۀ ضد بشری مستکبران و منافقان کوردل سوخته دیده ، لیکن با این حرکت رذیلانه که برای او یک ترقه بازی ساده بر مسیر عزت و شرافت و استقلال و حق طلبی خود مستحکم تر گام بر خواهد داشت.

امروز ایران اسلامی نیز با تقدیم این 17 هزار شهید بزرگوار ، ثابت کرد استوارتر و ثابت قدم تر با کوله بارسنگین رسالت پاسداری از انقلاب اسلامی و خون های پاک شهدا با پیروی محض از فرامین رهبر معظم انقلاب خواهد ایستاد و انتقام این شهدا را از مسببان اصلی و عوامل عملیاتی آن خواهد گرفت و سیلی محکمی بر گوش طراحان بزدل سبک مغز آن خواهد نواخت.

امروز ایران اسلامی عزادار این شهیدان بیگناه و روزه دار است و ضمن تجلیل و تکریم آن مظلومان بیگناه ، برایشان طلب علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند منان مسألت نموده و با تمام وجود از پاسداران عزت، اقتدار، شرف و امنیت ملت ایران، مدافعان جان بر کف حرم، پاسداران و بسیجیان غیور همیشه در صحنه، تمامی مراکز انتظامی و امنیتی تقدیر و تشکر نموده و مراتب حمایت همه جانبه خود را ازاین نیروهای مقتدر اعلام نموده و همچنین انتظار دارد تا ملت قدرشناس در مراسم های پیش بینی شده برای تشییع و مراسم های بزرگداشت ، حضوری پرشکوه داشته باشند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین