امیدوارم دولت به ما کمک کند

تاج: کی‌روش در جام‌ جهانی هم سرمربی ایران است/ پتانسیل موفقیت در جام جهانی را داریم

مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی ایران پتانسیل زیادی دارد که جام جهانی هم به موفقیت برسد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: مهدی تاج پس از پیروزی 2 بر صفر تیم ملی کشورمان مقابل ازبکستان و صعود این تیم به جام جهانی، اظهار داشت: از رسانه‌ها تشکر می‌کنم، چه از آنهایی که از ما حمایت کردند و چه آنهایی که انتقاد کردند. از همه تشکر می‌کنم، خیلی خوب بود.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: کی‌روش در جام جهانی سرمربی تیم ملی خواهد بود. تیم ملی ایران پتانسیل زیادی دارد که در این مسابقات هم به موفقیت برسد. برای این مسابقات برنامه‌ریزی خواهیم کرد. خیلی خوشحالم که به جام جهانی صعود کردیم.

تاج تصریح کرد: این نخستین بار بود و فکر می‌کنم دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد که تیمی بدون گل خورده به جام جهانی صعود کند. این اتفاق در دو هفته قبل از پایان مرحله مقدماتی رخ داد، مردم از این صعود بسیار خوشحال شدند اما انتظارات از این به بعد از تیم ملی بالاتر خواهد رفت.

وی در خصوص برنامه ایران برای جام جهانی 2018 روسیه گفت: جلسه‌ای دو، سه ساعته با کی‌روش داشتیم و برنامه‌ای مدون برای جام جهانی برنامه‌ریزی خواهیم کرد تا در جام جهانی به موفقیت دست یابیم. این ادامه راه ما است. 

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: با رقم حدود  3 میلیارد تومان همه تیم‌های ما به جام جهانی رفتند و سعی کردیم همه را همراه کنیم اما نمی‌توانیم با این اعداد و ارقام به راه خود ادامه دهیم بلکه باید پول‌های گنده خرج کنیم و بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های خوب دنیا تدارک ببینیم، امیدوارم دولت بهره خوبی از این صعود ببرد و به ما هم کمک کند. البته تا به حال کمک‌هایی به ما شده است اما این کمک باید کاری‌تر و برای تیم‌های ملی باشد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین