تمهیدات پلیس برای شب‌های قدر/ آماده باش ۱۰۰ درصدی ماموران پلیس تهران

سرهنگ عابدی، جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات پلیس برای شب‌های قدر را تشریح کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سرهنگ حسن عابدی با اشاره به تمهیدات ترافیکی پلیس برای لیالی قدر اظهار داشت: پلیس راهور تهران بزرگ به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان برای شرکت در مراسم لیالی قدر، برنامه جامعی ترافیکی برای تمامی مناطق تهران در نظر گرفته و تمهیدات ویژه‌ای برای مناطق مرکزی، شمالی و جنوبی و خصوصاً منطقه 12 اتخاذ کرده است.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته تمام پرسنل پلیس راهور پایتخت در آماده باش 100 درصدی قرار دارند و تمام تجهیزات مورد نیاز برای روانسازی ترافیکی در این شب‌ها اعم از خودروها، جرثقیل‌ها، موانع و ... به کار گرفته خواهد شد.

وی ادامه داد: در این برنامه، مناطقی همچون مسجد ارک، امامزاده صالح، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی، مصلی، مهدیه، مسجد النبی، دانشگاه امام صادق (ع) و ... که پذیرای جمع کثیری از مردم هستند تحت پوشش کامل ترافیکی قرار دارند و همکاران ما پیش از آغاز مراسم در معابر حاشیه‌ این مناطق استقرار یافته و تا پایان تخلیه کامل مردم حضور خواهند داشت.

عابدی با تاکید بر اینکه پلیس برنامه‌ای برای اعمال محدودیت و ممنوعیت ترافیکی به جز موارد خاص ندارد گفت: در صورت نیاز همکاران ما به صورت مقطعی محدودیت‌هایی را اعمال خواهند کرد ولی سعی داریم تا حتی‌المقدور شاهد هیچ ممنوعیت و محدودیتی نباشیم.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه افزود: همچنین در شب‌های پیشِ‌رو، تردد هرگونه وسائل نقلیه سنگین در سطح شهر تهران تا پایان مراسم احیا ممنوع خواهد بود.

وی در پایان از رانندگان خواست تا علاوه بر همکاری با ماموران پلیس، از پارک وسیله نقلیه‌، که باعث مشکل در تردد سایر خودروها می‌شود خودداری کنند و با توجه به افزایش تردد عابران پیاده در شب‌های قدر، دقت بیشتری در حین رانندگی داشته باشند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین