طاهری و رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان تشکیل جلسه دادند

علی اکبر طاهری

سرپرست پرسپولیس امروز در جلسه‌ای مشترک با مسئولان فدراسیون فوتبال به بررسی مسایل پیش آمده و همچنین روند حقوقی پرونده‌های مورد مناقشه پرسپولیس با بازیکنان و مربیان پیشین پرداختند.

به گزارش «نسیم آنلاین» به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، طاهری امروز در جلسه‌ای مشترک با مسئولان فدراسیون فوتبال به بررسی مسایل پیش آمده و همچنین روند حقوقی پرونده های مورد مناقشه پرسپولیس با بازیکنان و مربیان پیشین پرداختند.

نشست مذکور در پی مسایل مطرح شده در هفته های اخیر و به منظور شفاف شدن مسایل موجود، رفع سوء تفاهم ها و همفکری برگزار شد که با توجه به موارد مورد بحث ، بسیار مثبت بود.

در این نشست که علی اکبر طاهری و وثوق احمدی و کارشناسان حقوقی باشگاه پرسپولیس در آن حضور داشتند، پرونده های مربوط به پرسپولیس با بازیکنان و مربیان پیشین به ویژه موارد بین المللی که درباره آن ها ابهاماتی برای مقام های فدراسیون وجود داشت مورد گفتگو قرار گرفت و باشگاه پرسپولیس مستندات خود درباره روند حقوقی و نهایی نشدن احکام آن ها را ارایه کرد. باشگاه پرسپولیس همچنین با تاکید بر اینکه در دو سال گذشته بخش زیادی از انرژی و تمرکز خود را به ساماندهی و پیگیری پرونده های حقوقی اختصاص داده است . این فرایند را از اصول کاری خود خواند. وثوق احمدی هم در این جلسه با مثبت ارزیابی کردن توضیحات و مستندات ارایه شده از سوی پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که مشکلات با پیگیری های باشگاه حل شود.

 

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین