افتخاری دیگر برای تیم ملی فوتبال ایران

شاگردان کی‌روش به عنوان تیم اول گروه راهی جام جهانی شدند

تیم ملی

تیم ملی فوتبال ایران به عنوان تیم اول گروه A رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راهی جام جهانی شدند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، دیدارهای مرحله گروهی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه آسیا پیگیری شد و در یکی از مهم‌ترین دیدارهای گروه A  تیم فوتبال قطر موفق شد در دوحه مقابل کره‌جنوبی به برتری دست پیدا کند.

به این ترتیب و با برتری 3 بر 2 قطر مقابل کره‌جنوبی، میزبان 7 امتیازی شد و کورسوی امید برای صعود نزد قطری‌ها زنده شد. از سوی دیگر کره‌جنوبی 13 امتیازی ماند و با توجه به اختلاف یک امتیازی این کشور با ازبکستان، انتخاب تیم دوم از گروه A به اما و اگر کشیده شد.

به این ترتیب در پایان هفته هشتم رقابت‌های این گروه تیم ملی فوتبال کشورمان با 20 امتیاز و دو هفته باقی مانده به پایان رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا صعودش به عنوان تیم اول گروه به جام جهانی 2018 روسیه قطعی شد تا افتخاری دیگری برای شاگردان کارلوس کی‌روش به ثبت برسد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین