گزارش «نسیم آنلاین»:

شرکت داروسازی وابسته به بیمه ایران زیان داد!

کارخانه داروسازی

کـل فروش شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس درسال مالی ۹۵ حدود ۵۴۱ میلیارد ریال بوده که نسبت به سال مالی قبل ۴۴ درصد کاهش نشان می دهد.

به گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین»، شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس سال مالی 95 خود را با شناسایی (232632) میلیون ریال زیان  خالص پس از کسر مالیات به پایان برد.

(زیان) خالص هرسهم شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس در پایان سال مالی 95  به عدد (۲,۱۹۱) ریال رسیده است.

شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس برای دومین سال پیاپی بوده که به زیان می نشیند زیرا که این شرکت در  سال مالی 94 هم دستکم(43447) میلیون ریال زیان شناسایی کرده بود.

شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس(سهامی عام)  درسال 62 راه اندازی شده و موضوع فعالیت اصلی شرکت  هم شامل تولید، واردات و تهیه داروهای دامپزشکی و انسانی، شیر خشک، غذای کودک، مواد غذایی ، لوازم درمانی، بهداشتی، آزمایشگاهی، شیمیایی، کشاورزی و توزیع و فروش آنها در سراسر کشور است.

شرکت های مهمی چون بیمه ایران، لابراتوارهای دارویی رازک و داروپخش از جمله سهامداران شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس به شمار می روند.

کـل فروش شرکت درسال مالی 95 حدود 541  میلیاردریال بوده که نسبت به سال  مالی قبل44 درصد کاهش نشان می دهد.

عمده دلایل کاهش فروش شرکت هم به مواردی چون فرصت از دست رفته فروش معادل 495  میلیارد ریال نسبت به اولین بودجه مصوب به دلیل کمبود سرمایه درگردش، افزایش تخفیفات یک قلم داروی انسانی به علت موجودی بالا و نزدیک بودن به تاریخ انقضای محصول و نداشتن سبد کامل فرآورده های دارویی انسانی در مقایسه با رقبا بوده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین