کرشناس سازمان هواشناسی:

روند افزایش دما در بیشتر مناطق کشور/ رگبار در جنوب شرق

افزایش دما

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: به لحاظ شرایط دمایی برای امروز و فردا در بیشتر مناطق کشور روند افزایشی پیش بینی می شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، معصومه احمدی با بیان اینکه روند افزایش دما برای امروز و فردا پیش‌بینی می‌شود، افزود: اما از فردا و طی روزهای جمعه و شنبه در استان‌های ساحلی خزر روند معکوس خواهد شد و کاهش دما همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: وزش باد در نوار ساحلی خزر باعث می شود دریای خزر مواج و متلاطم شود.

این کارشناس هواشناسی ادامه داد: بر اساس بررسی آخرین اطلاعات و نقشه های هواشناسی برای سه روز آینده در نوار شمالی کشور شامل استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، برخی استان‌های ساحلی خزر و در شمال شرق کشور به ویژه در ساعات بعدازظهر پشت ابر رگبار پراکنده باران و گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

احمدی درباره وضعیت آب و هوایی جنوب کشور نیز تصریح کرد: در بخش هایی از جنوب شرق کشور دور از انتظار نیست که بویژه در ساعات بعدازظهر رگبارهای خفیف را شاهد باشیم.

وی افزود: بر این اساس در استان های سیستان و بلوچستان بخش هایی از استان هرمزگان، ارتفاعات جنوبی کرمان بویژه در ساعات بعدازظهر رگبارهای خفیف پیش بینی می شود.

احمدی گفت: در استان‌های مرکزی همچون تهران، قم، مرکزی، البرز، قزوین، اصفهان، سمنان و شمال غرب کشور و همچنین خراسان رضوی برای امروز و فردا وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

وی آسمان امروز پایتخت را صاف همراه با وزش باد پیش‌بینی کرد و گفت: پیشینه دمای امروز تهران 38 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. 

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین