دستگیری دو سارق قطعات خودرو در شمال تهران

دستبند

رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش، از دستگیری دو برادر سارق و اعتراف به ۵۰ فقره سرقت قطعات خودرو در شمیرانات خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سرهنگ علیرضا ناصری نژاد، گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری و اعلام سرقت محتویات داخل خودرو، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: عوامل تجسس کلانتری به محل وقوع سرقت اعزام و تحقیقات مقدماتی خود را آغاز که در بررسی های میدانی صورت گرفته، مشخص شد که سارقان که بعداً مشخص شد برادر هستند با یک دستگاه موتورسیکلت مشکی رنگ به صورت دو نفره اقدام به سرقت محتویات خودروهای سواری پارک شده در مناطق کم تردد می کنند. همچنین در تحقیقات پلیسی، شماره انتظامی موتورسیکلت و محل سکونت آنان شناسایی گردید.

این مسئول انتظامی افزود: نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و پس از اخذ دستور دستگیری متهمان، تیمی از مأموران انتظامی به محل سکونت متهمان اعزام که هر دو سارق در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

سرهنگ ناصری نژاد با اشاره به پذیرش جرم انتسابی از سوی سارقان تصریح کرد: سارقان که دارای چندین سابقه در خصوص سرقت و توزیع مواد مخدر می باشند به 50 فقره سرقت طی دو ماه اخیر در حوزه شمیرانات اعتراف کردند.

وی در پایان ضمن توصیه به شهروندان در خصوص عدم پارک خودرو در مناطق خلوت و کم تردد بدون استفاده از تجهیزات ایمنی گفت: تحقیقات در خصوص شناسایی مالباختگان و تحقیقات تکمیلی همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین