سفیر یمن در دمشق:

عربستان سعودی سردمدار تروریسم جهانی است/ مردم یمن با ماشین تولید تروریسم می‌جنگند

سفیر یمن

سفیر یمن در دمشق تاکید کرد رژیم سعودی سردمدار تروریسم جهانی و حامی مالی آن است و مردم یمن در حال حاضر با ماشین تولید تروریسم یعنی آل سعود می‌جنگند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، "نایف احمد القانص"، سفیر یمن در دمشق در واکنش به حادثه تروریستی اخیر در تهران و شکست تروریست‌های تکفیری در  مرقد مطهر امام راحل(ره) و مجلس شورای اسلامی به خبرنگار تسنیم گفت : حادثه تروریستی اخیر در ایران، چیز عجیبی نبود، چرا که قبل از این حادثه شاهد تهدید صریح و آشکار مادر تروریسم و سردمدار تروریسم جهانی و حامی مالی آن یعنی عربستان سعودی بودیم که این تهدیدها بر زبان محمد بن سلمان  جاری شد،‌من به شما می‌گویم محمد بن سلمان حاکم واقعی پادشاهی سعودی است که از سوی ایالات متحده آمریکا به وی پاداش داده شده است.

سفیر یمن در دمشق، برای ابراز همدردی و همبستگی با ملت و دولت ایران در پی حملات تروریستی دوازدهم رمضان به سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق رفته و دفتر یاد بود شهدای مظلوم این حادثه را امضا کرده بود، القانص در این زمینه به خبرنگار تسنیم گفت : هنگامی که دیدند جمهوری اسلامی ایران در برابر آنها تسلیم نمی‌شود، و نمی‌توانند به آن و انقلاب و پیشتازی و نیز حمایت آن از محور مقاومت و مسئله فلسطین ضربه بزنند و خدشه‌ای وارد کنند- مسئله فلسطینی که مسئله محوری و مرکزی امت اسلام و اعراب  است،-در برابرشان جز پناه بردن به مزدوران پست و بی‌ارزش برای کشتن جان بیگناهان راهی باقی نماند،‌این تروریسمی است که به تمام جهان سرایت کرده است و سوریه،‌عراق، یمن و لیبی را هدف قرار داده است.

القانص خاطر نشان کرد : ما به طور کامل با جمهوری اسلامی ایران ابراز همبستگی می‌کنیم، زیرا ما مردمی هستیم که در نتیجه این تروریسم،‌خونش بر زمین جاری می‌شود،‌ما یمنی‌ها با مزدوران و نیز ماشینی که این تروریسم را تولید می‌کند(رژیم آل سعود) روبرو هستیم و با آن مقابله می‌کنیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین