قیمت دلار آمریکا و سکه طلا جهشی شد

سکه طلا

هر قطعه نیم سکه طلا امروز ۲۵ هزار ریال افزایش داشت و ۶ میلیون و ۳۶۵ هزار ریال فروخته شد؛ ربع سکه طلا نیز با افزایش ۲۰ هزار ریالی ۲ میلیون و ۶۶۰ هزار ریال قیمت خورد.

به گزارش «نسیم آنلاین»فعالان بازار سکه و ارز امروز (شنبه) هر دلار آمریکا را با 65 ریال رشد نسبت به میانگین قیمتی پنجشنبه گذشته 37 هزار و 217 ریال و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را با 129 هزار ریال افزایش 12 میلیون و 129 هزار ریال داد و ستد کردند.

بر اساس قیمت های درج شده در سامانه نظارت ارز (سنا) تا زمان انتشار این خبر، هر یورو 42 هزار و 321 ریال به فروش رفت که نسبت به میانگین قیمت ها در پایان معاملات روز پنجشنبه (25 خرداد) 523 ریال افزایش دارد.

میانگین قیمت دلار و یورو در سامانه سنا تا ساعت 18 روز پنجشنبه که معاملات به پایان می رسد، به ترتیب 37 هزار و 282 ریال و 41 هزار و 798 ریال بوده است.

در معاملات امروز، هر پوند انگلیس نیز 48 هزار و 300 ریال فروش رفت که 70 ریال رشد قیمت دارد.

هر درهم امارات متحده عربی به عنوان یکی از ارزهای اثرگذار بر شاخص قیمت دلار در بازار آزاد 10 هزار و 206 ریال فروخته شد که 10ریال کاهش نسبت به پنجشنبه گذشته داشت.

اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز امروز قیمت هر دلار را 37 هزار و 270 ریال و هر یورو را 42 هزار و 280 ریال اعلام کرده است.

بر اساس قیمت های اعلامی در تارنمای اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم امروز 10 هزار ریال رشد کرد و به 11 میلیون و 730 هزار ریال رسید.

هر قطعه نیم سکه طلا امروز 25 هزار ریال افزایش داشت و 6 میلیون و 365 هزار ریال فروخته شد؛ ربع سکه طلا نیز با افزایش 20 هزار ریالی 2 میلیون و 660 هزار ریال قیمت خورد.

هر قطعه سکه طلای گرمی نیز با افزایش 5 هزار ریالی 2 میلیون و 475 هزار ریال به فروش رفت.

اتحادیه طلا قیمت جهانی هر اونس طلا را یک هزار و 254 دلار و 40 سنت اعلام کرد که نسبت به پنجشنبه گذشته 90 سنت افت قیمت دارد؛ هر گرم طلای 18 عیار نیز با پنج هزار و 770 ریال افزایش یک میلیون و 143 هزار و 130 ریال فروخته شد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین