سیف خبر داد:

استقرار ۴۵۰ پایگاه کمیته امداد برای جمع آوری کمک‌های مردم در روز قدس

فطریه/ کمیته امداد

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران گفت: به منظور رفاه حال شهروندان برای کمک به نیازمندان در روز قدس ۴۵۰ پایگاه کمیته امداد آماده جمع آوری کمک‌های مردمی هستند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، محمدهادی سیف، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با اشاره به پایگاه‌های کمیته امداد برای جمع‌آوری کمک‌های مردم استان تهران در روز قدس، اظهار داشت: به مناسبت روز قدس و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، ۴۵۰ پایگاه برای جمع آوری کمک‌های مردمی به مردم مظلوم فلسطین در مسیر راهپیمایی در استان تهران پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه این صندوق‌ها در مسیر راهپیمایی و مصلی‌های نماز جمعه برای جمع آوری کمک‌های مردمی مستقر می‌شوند؛ تصریح کرد: کمک‌های جمع آوری شده در این پایگاه‌ها صرفا برای کمک به مردم فلسطین است و برای مشارکت در طرح اطعام ویژه ماه مبارک رمضان که مخصوص شهروندان استان تهران است، صندوق‌هایی با همین عنوان در مسیر راهپیمایی و در کنار صندوق‌های کمک به مردم فلسطین تعبیه شده است.

سیف با بیان اینکه برپایی مراسم روز قدس یک رسم ماندگار است که با تدبیر امام راحل در دفاع از ملت مظلوم فلسطین انجام می‌شود؛ گفت: سال گذشته در همین روز نیکوکاران تهرانی بیش از 2 میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به مردم فلسطین، یمن، غزه و سوریه در پایگاه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی مشارکت داشته اند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران خاطرنشان کرد: کمیته امداد استان تهران تا پایان ماه مبارک رمضان آمادگی دارد که کمک‌های مردمی را برای کمک به مردم فلسطین و نیز سایر نیازمندان جمع‌آوری و به آن‌ها اهدا کند.

شایان ذکر است؛ آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) به نام روز قدس نامگذاری شده است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین