قاضی‌زاده هاشمی:

سند ۲۰۳۰ تنها جزئی از برنامه کلی استعمار جدید است/ مردم باید مقابل اقداماتی مانند سند ۲۰۳۰ بایستند

قاضی‌زاده هاشمی

نماینده مردم مشهد در مجلس با بیان اینکه سند ۲۰۳۰ تنها جزئی از برنامه کلی استعمار جدید است، گفت: نظام لیبرال جهانی معتقد است که مرزها، ارزش‌ها و ادیان الهی باید از بین بروند و سازمان‌های تحت سلطه لیبرالیسم، جهان را اداره کنند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امشب در نشست نخبگان با نمایندگان مجلس از نقش مردم در ابطال اسنادی مشابه 2030 گفت و اظهار داشت: تنها حضور انقلابی مردم، موجب عقب‌نشینی حامیان این سند می‌شود؛ جریان انقلاب برای این نظام شهید داده و سهمی هم از سفره انقلاب نخواسته، مگر آنکه جریانی که غالب 38 سال حکومت اسلامی را در دست داشته، بیاید و پاسخگوی مشکلات باشد.

وی در این نشست که در حسینیه فرهنگی قرآن و عترت مشهد برگزار شد، هوشیاری جوانان انقلابی را ایمنی‌بخش آینده دانست و گفت: در مقایسه‌های مقام معظم رهبری بین زمان حال و دوران بنی‌صدر، نکته حائز اهمیت آن است که در آن دوره نهایتا مردم و جوانان انقلابی توانستند کار را تمام  کنند و حالا هم مردم باید مقابل اقداماتی مانند سند 2030 بایستند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی از لزوم وجود نهادهای مردمی در مواجهه با اسنادی مشابه 2030 گفت و بیان کرد: نمایندگان مجلس باید بتوانند این نهادهای انقلابی و آگاه را مطلع کنند و در حرکتی یکپارچه و متحد، پیش از ورود مقام معظم رهبری، مطالبات ایشان را برآورده سازند.

قاضی‌زاده از نبود تریبون برای نمایندگان منتقد دولت گلایه کرد و گفت: انعکاس گسترده سخنان برخی افراد که نظرات نسنجیده‌ای دارند یا حتی صحت عقلی آنان ثابت نشده، ما را متحیر می‌کند و این درحالی است که سخنان نمایندگان منتقد عملکرد دولت به گوش هیچ رسانه‌ای نمی‌رسد.

وی از تلاش‌های نمایندگان برای مقابله با برخی برنامه‌های دولت مانند کاهش بودجه موشکی گفت و افزود: در بسیاری از موارد این‌چنینی دولت مجبور به پیروی از خواست مجلس شده، مانند تلاش مجلس برای افزایش یارانه دهک‌های کم درآمد که با مخالفت دولت همراه بود اما شاهد آن هستیم که در پایان، ثمره این تلاش‌ها به نام دولت تمام می‌شود.

قاضی‌زاده با بیان اینکه سند 2030 تنها جزئی از برنامه کلی استعمار جدید است، گفت: نظام لیبرال جهانی معتقد است که مرزها، ارزش‌ها و ادیان الهی باید از بین بروند و سازمان‌های بین‌المللی تحت سلطه لیبرالیسم، جهان را اداره کنند؛ سازمان یونسکو، فائو، بهداشت جهانی و اقتصاد جهانی همگی مامور به مطیع کردن حکومت‌ها در راستای اهداف خود هستند و متاسفانه این جریان در کشور ما نیز هوادارانی دارد.

وی از تعریف جدید خانواده در سند 2030 گفت و افزود: در کنار ظاهر پاکیزه این سند، ما باید تعاریف جدیدی از خانواده که مغایر اعتقادات دینی ماست را بپذیریم در غیر این صورت محکوم به مجازات هستیم؛ سراسر این سند و سایر معاهداتی که دست‌آوردهای این دولت محسوب می‌شوند پر است از کلماتی است که بار معنایی روشن برای طرف غربی دارد، اما مفهوم بین‌المللی آن برای نخبگان ما مبهم و نامشخص است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین