سیدمحمد حسینی در حاشیه راهپیمایی روز قدس:

مردم امروز نشان می‌دهند ایران از ارزش‌هایش دست‌بردار نیست/ تا نابودی کامل اسرائیل سنگر مبارزه را رها نمی‌کنیم

سیدمحمد حسینی، وزیر ارشاد

دبیرکل کانون دانشگاهیان اسلامی گفت: مردم امروز با حضور خود آمده‌اند تا نشان دهند جمهوری اسلامی از ارزش‌هایش دست بردار نخواهد بود و ما تا نابودی کامل اسرائیل سنگر مبارزه را رها نخواهیم کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سیدمحمد حسینی دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفتگو با فارس، گفت: امروز به همراه ملت مسلمان جهان آمده ایم تا روز قدس را به روز فریاد علیه بیداد و ستم صهیونیست‌ها و حامیان منطقه‌ای و غربی آنها تبدیل کنیم.

وی ادامه داد: 70 سال است که صهیونیست‌ها به نقض حقوق بشر در منطقه مبادرت می‌ورزند و مدعیان دموکراسی و حقوق بشر به سرکردگی آمریکای جهانخوار نظاره‌گر این همه ظلم، ددمنشی و قساوت قلب هستند.

وزیر اسبق ارشاد تصریح کرد: حضور یکپارچه مردم انقلابی ایران و مسلمان جهان در سراسر  دنیا در راهپیمای امروز بار دیگر مسئله فلسطین در صدر مسائل جهان اسلام قرار می‌دهد و افکار عمومی دنیا و رسانه‌ها را متوجه این وحشی‌گری تاریخی خواهد کرد.

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران ادامه داد: غربی‌ها که منتظر هستند یک جاسوس در ایران دستگیر شود تا این موضوع را در بوق و کرنا کنند و بگویند در ایران آزادی نیست، امروز چه پاسخی در برابر قتل و غارت و کودک کشی و راندن افراد از سرزمین آبا و اجدادی خود دارند؟

حسینی با بیان اینکه حضور مردم ایران در دفاع از مظلوم و خروش علیه ظلم و ظالم یکبار دیگر به دنیا ثابت می‌کند که جمهوری اسلامی از اصول و ارزش‌هایش دست‌بردار نیست‌،افزود: تکفیری‌ها با حمایت آل‌سعود دیکتاتور و اعوانش و نیز حمایت صهیونیست‌ها، غربی‌ها منطقه را به آشوب  کشیده‌اند تا رژیم اشغال‌گر به حیات پلید خودش ادامه دهد.

وی افزود: ایران مقاوم همواره از جبهه مقاومت در عراق، سوریه، لبنان و بحرین حمایت می‌کند و پاسخ مزدوران و استکبار را در اقدامات تروریستی تهران با موشک‌های میان‌برد نقطه‌زن می‌دهد در گوش حامیان غربی،  ابری داعش به صدا درآید و آنان را از تعدی به خطه ایران نادم و پشیمان سازد.

وی ادامه داد: امروز در روز قدس یکبار دیگر سخن امام راحلمان را تکرار می‌کنیم که فرمود تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم. کاری به عهد و پیمان خود با امام شهیدان و رهبری فرزانه انقلاب استوار هستیم تا دشمن را از زیاده‌خواهی و تهدید وادار به عقب‌نشینی نکنیم و روز به روز شاهد پیروزی‌های رزمندگان مقاومت در منطقه باشیم و تا نابودی اسرائیل جنایتکار سنگر مبارزه را رها نخواهیم کرد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین