فرمانده ناجا در راهپیمایی روز قدس:

اقدام موشکی اخیر، نمایش اقتدار و توان دفاعی است

 اشتری

فرمانده نیروی انتظامی گفت: حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین، پاسخ قاطع و دندان شکنی به تهدیدات دشمنان نظام اسلامی است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه شرکت در راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران، به فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند «روز قدس، روز اسلام است» و نیز مقام معظم رهبری که فرمودند: روز قدس؛ روز اقتدار مسلمانان است، اشاره کرد و اظهارداشت: امروز هم همانند سال های گذشته مردم عزیز کشورمان، پرشور در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

وی افزود: حضور پرشور و گسترده مردمی در راهپیمایی روز قدس لبیک دیگری به فرمایشات مقام معظم رهبری بود.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: راهپیمایی میلیونی امروز نمایش وحدت مردم و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است، به طوری که امروز مردم با حضور پرشور ، وحدت آفرین و یکپارچه، بار دیگر ولایت مداری و استکبارستیزی خود را به جهانیان نشان دادند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور خاطر نشان کرد: دشمنان بدانند مطابق فرمایش مقام معظم رهبری ، جمهوری اسلامی ایران با کسی سر جنگ ندارد اما هر کس بخواهد به حقوق حقه مردم تجاوز کند و یا امنیت کشور را مورد خدشه قرار دهد پاسخ دندان شکنی خواهد گرفت.

وی، وحدت همه مسلمانان جهان را راز ماندگاری و پایداری نهضت انتفاضه دانست و افزود: وحدت، راز پویایی جبهه مقاومت است و بحمدالله این رویکرد در مسلمانان وجود دارد و انشاء الله تقویت نیز می شود.

سردار اشتری بیان کرد: امنیت مطلوب و مثال زدنی امروز کشور را از هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری داریم و باید قدردان این نعمت بزرگ باشیم.

وی ادامه داد: امروز حضور مردم بیانگر دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین  است و مردم باشعارهای کوبنده انزجار خود را از استکبار نشان دادند، مردم با این حضور پرشور به دشمنان نظام و انقلاب اعلام کردند هر زمان که تهدید شوند بیش از گذشته در صحنه دفاع از نظام و انقلاب حضور دارند.

فرمانده ناجا در پاسخ به سوالی درباره اقدام اخیر موشکی ایران، گفت: اقدام اخیر موشکی ایران در مقابل تروریست ها بیانگر اقتدار و توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران بود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین