معاون رئیس جمهور:

اهانت به رئیس‌جمهور منتخب خیانت به کشور است/ مراجع مسئول برخورد قاطع با عوامل و ‌فریب‌خوردگان داشته ‌باشند

 نشست خبری حسینعلی امیری، سخنگوی وزارت کشور

امیری گفت: اهانتی که به رئیس‌جمهور منتخب مردم امروز انجام شد خیانت به کشور بود که امیدواریم‌ مراجع و مقامات مسئول هر چه سریعتر نسبت به برخورد قاطع و قانونی با عوامل و فریب خورده های این رفتار زشت و ناپسند اقدام کنند و گزارش آن را به اطلاع مردم عزیز و ‌شریف ایران برسانند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، حسینعلی امیری در گفتگویی در واکنش به اهانت عده ای به رییس جمهوری در راهپیمایی روز جهانی قدس افزود: روز قدس از روزهای تجلی اتحاد ملی است که باید در این روز علیه رژیم کودک کش صهیونیستی شعار داده شود نه علیه رییس جمهور منتخب مردم.

وی ادامه داد: هر چند تعداد شعاردهندگان علیه رییس جمهوری و معاون اول رییس جمهوری، رییس و نایب رییس مجلس شورای اسلامی اندک بودند اما توهین همین جمعیت اندک به رییس جمهوری منتخبی که حدود یک ماه پیش رای اکثریت مطلق مردم کشور را کسب کرده تنها اهانت به ایشان نیست بلکه اهانت به مردم شریف و عزیز ایران است چرا که بعد از رهبری رییس جمهور عالی ترین مقام رسمی کشور است.

معاون امور مجلس رییس جمهوری با بیان اینکه اهانت به رییس جمهوری اهانت به شعور مردم است گفت: در واقع کسانی که امروز این کار زشت را انجام دادند آب به آسیاب دشمن ریختند و‌ دشمن صهیونیستی را خوشحال کردند.

امیری تاکید کرد: این افراد اندک که یا فریب خورده یا نادان هستند کار آن ها برای رسانه های معاند خوراک تبلیغاتی درست کرد.

وی ادامه داد: ‌این عده نادان یا فریب خورده در واقع جمهوریت نظام اسلامی را مورد اهانت قرار دادند؛ رییس جمهوری در نظام اسلامی با رای مستقیم مردم و براساس جمهوریت نظام انتخاب می شود.

معاون رییس جمهوری گفت: این افراد نابخرد یا نادان بدانند روحانی تنها نیست ،روحانی از پشتوانه اکثریت مطلق مردم برخوردار است.

امیری افزود: حماسه آفرینان 29 اردیبهشت ماه هیچ موقع دکتر روحانی تنها نمی گذارند.

وی ادامه داد: اهانتی که به رییس جمهوری منتخب مردم امروز انجام شد خیانت به کشور بود که امیدواریم‌ مراجع و مقامات مسوول هر چه سریعتر نسبت به برخورد قاطع و قانونی با عوامل و فریب خورده های این رفتار زشت و ناپسند اقدام کنند و گزارش آن را به اطلاع مردم عزیز و ‌شریف ایران برسانند.

معاون رییس جمهوری گفت: این انتظار مردم از مقامات مسوول دارند تا ریشه اینگونه اقدامات غیرشرعی و غیرقانونی و زشت و‌ناپسند که نفع برای دشمنان ما دارد خشکانده شود و عبرتی برای افراد ساختار شکن باشد.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین