خبرنگار «نسیم آنلاین» کسب اطلاع کرد؛

منابع نظامی سوریه حمله موشکی آمریکا به خاک این کشور را تکذیب کردند

ارتش سوریه

یک منبع نظامی سوریه در گفتگو با خبرنگار «نسیم آنلاین» با رد ادعای حمله موشکی آمریکا به سوریه اظهار داشت: صدای انفجارهایی که شب گذشته شمال استان حمص را لرزاند ناشی از حملات هوایی بمب افکن‌های روسی و سوری علیه مواضع گروه‌های تروریستی داعش، ارتش آزاد و القاعده در مناطقی همچون "الرستن"، "تلبیسه" و "الزاره" بوده است.

به گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین» از سوریه،  منابع نظامی سوری شب گذشته هرگونه حمله موشکی آمریکا به فرودگاه های نظامی این کشور را تکذیب کردند. یک منبع نظامی سوریه در گفتگو با خبرنگار «نسیم آنلاین» با رد ادعای حمله موشکی آمریکا به سوریه اظهار داشت: صدای انفجارهایی که شب گذشته شمال استان حمص را لرزاند ناشی از حملات هوایی بمب افکن‌های روسی و سوری علیه مواضع گروه‌های تروریستی داعش، ارتش آزاد و القاعده در مناطقی همچون "الرستن"، "تلبیسه" و "الزاره" بوده است.

 

در همین راستا اعلام مقاومت با انتشار این تکذیبیه در سوریه تاکید کرد: تکذیب برخی از فرماندهان ارتش سوریه مبنی بر حمله آمریکا  در واکنش به شایعات مطرح شده در برخی رسانه های وابسته به شبکه‌های تروریستی تکفیری القاعده و ارتش آزاد مبنی بر موشکباران فرودگاه های “تی 4، الشعیرات و حماه” سوریه توسط بمب افکنها و کشتی های جنگی آمریکا مستقر در سواحل مدیترانه صورت گرفته است.

این در حالی است که تنها سه ماه قبل آمریکا به بهانه ادعای حمله شیمایی ارتش سوریه به منطقه خان شیخون ادلب که از سوی شبکه القاعدهمنتشر شد، حمله موشکی را به پایگاه هوایی “الشعیرات” واقع در حاشیه شرقی استان حمص سوریه انجام داد که طی آن صدماتی نیز به این پایگاه وارد آمد.

همچنین روز گذشته روسیه، ایران و سوریه در واکنش به ادعاهای دروغین جدید آمریکا مبنی بر احتمال حمله جدید شیمایی از سوی ارتش سوریه تهدید کردند به هر گونه تجاوز نظامی آمریکا علیه خاک سوریه پاسخ نظامی قاطع خواهند داد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین