بهتاش فریبا در جمع خبرنگاران:

بازی استقلال مقابل پرسپولیس در آلمان قطعی نشده است

حضور بهتاش فریبا در خبرگزاری نسیم

مدیرفنی استقلال درباره دیدار استقلال و پرسپولیس در آلمان افزود: باشگاه دنبال این است و ممکن است یک بازی داشته باشیم. هنوز چیزی قطعی نشده است. به هرحال این هم یک بازی است و به نظرم این دو تیم باید آنقدر باهم بازی کنند تا یک بازی عادی شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، بهتاش فریبا پیش از تمرین امروز تیم استقلال در جمع خبرنگاران گفت: تمرینات خوبی را پشت سر می گذاریم و از معدود تیم هایی بودیم که با نفرات کامل تمرین می کنیم. قرار است دوازدهم به ارمنستان برویم و حدود دوازده یا 13 روز در آنجا تمرین کنیم. دو بازی دوستانه در دستور کار داریم که در ارمنستان نام رقبا مشخص می شود.

وی درباره دیدار استقلال و پرسپولیس در آلمان افزود: باشگاه دنبال این است و ممکن است یک بازی داشته باشیم. هنوز چیزی قطعی نشده است. به هرحال این هم یک بازی است و به نظرم این دو تیم باید آنقدر باهم بازی کنند تا یک بازی عادی شود.

مدیرفنی استقلال در پایان و در پاسخ به  این سوال که آیا محسن کریمی  بالای ٢٣ سال است یا خیرگفت: در این زمینه سازمان لیگ اعلام می کند ولی من تا جایی که می‌دانم او شهریور ماه از رده سنی زیر 23 خارج می شود. فکر می کنم باشگاه در این زمینه مکاتباتی داشته است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین