این‌قدر بدبختیم هم پول می‌دهیم هم توهین می‌شنویم

خداداد عزیزی: چرا اینقدر باید ذلت بکشیم؟ چرا آقای کی‌روش هر چه می‌گوید باید گوش بدهیم؟

خداداد عزیزی در دفتر خبرگزاری «نسیم» در مشهد

مهاجم سابق تیم ملی در واکنش به برکناری اسدی گفت: چرا اینقدر باید ذلت بکشیم، چرا آقای کی‌روش هر چه می‌گوید باید گوش بدهیم؟ آقای تاج شما کارفرما هستید؛ کی‌روش کارمند. وظیفه کی‌روش بردن تیم به جام جهانی است چون پولش را گرفته، اگر کی‌روش تیم ملی را به جام جهانی نبرد چه کسی باید ببرد؟

به گزارش «نسیم آنلاین»، خداداد عزیزی در گفتگو با فارس، در خصوص تصمیم فدراسیون بابت حذف اسدی به دلیل جلوگیری از ایجاد تنش بین او و کی‌روش گفت: واقعا باید تاسف خورد بابت این اتفاقی که برای فوتبال ایران افتاد. اگر یک نفر در فدراسیون فوتبال، فوتبالی بود آن هم دکتر اسدی بود که من برایش احترام خاصی قائل هستم. چرا اینقدر باید ذلت بکشیم، چرا آقای کی‌روش هر چه می‌گوید باید گوش بدهیم؟ آقای تاج شما کارفرما هستید؛ کی‌روش کارمند. وظیفه کی‌روش بردن تیم به جام جهانی است چون پولش را گرفته، اگر کی‌روش تیم ملی را به جام جهانی نبرد چه کسی باید ببرد؟

عزیزی ادامه داد: آقای تاج شما با توجه به پشتوانه سیاسی که دارید مدعی هستید آدم دین دار باید در فدراسیون فوتبال کار کند. آقای اسدی که هم دیندار بود هم فوتبالی، پس زودتر همشهری خودتان را جای آقای اسدی می‌گذاشتید. من برای فوتبال ایران و وزارت ورزش متاسفم که برای یک نوشته در صفحه مجازی دبیرکل فدراسیون فوتبال عوض می‌شود. آقای کی‌روش وظیفه شما احترام به ملت ایران است. وظیفه شما این است که به کوچکترین افراد و آبدارچی فدراسیون فوتبال هم احترام بگذارید.آقای تاج اگر کی‌روش تیم ملی را به جام جهانی نبرد می‌خواهید یک نفر از پاکستان بیاید که تیم ملی را به جام جهانی ببرد؟

وی در ادامه افزود: آقای کی‌روش مثل این که شما از ما طلبکار هستید، تیم ملی را به جام جهانی بردید در صورتی که وظیفه‌تان بوده، قرارداد همه مربیان تیم ملی طی این 40 سال به اندازه قرارداد کی‌روش هم نمی‌شود. بعد آقای کی‌روش فوتبال ایران را به باغ وحش تشبیه کرده است. القابی مثل شیر، گاو، پلنگ و مار. من هم غزالم هستم آقای کی‌روش یکی باید با شما برخورد کند. من با 170 متر قد حرف می‌زنم و حرف حق را می‌زنم و می‌دانم که حق با آقای اسدی است.

خداداد عزیزی در ادامه اظهار داشت: آقایان دلال، آقایان به اصطلاح فوتبالی می‌توانید به من فحش بدهید من ذلیل نیستم مثل شماها ذلیل نیستم که از یک کارمند حرف شنوی داشته باشم. درست است که من بداخلاق هستم اما هر روز به کسی نمی‌پرم. واقعا برای سرمربی تیم ملی باید تاسف خورد.

عزیزی در ادامه اظهار داشت: آقای تاج سعی کن حرفت را بزنی،‌نهایتا مثل داریوش مصطفوی عوض می‌شوی، شما نباید اجازه بدهی کسی به ملت ایران بی‌احترامی کند چون پول بیت‌المال به جیب آقای کی‌روش می‌رود. آقای کی‌روش باید شبانه روز از ملت ایران تشکر کند. وای که ما چقدر بدبخت شده‌ایم که پول ما را می‌گیرند و به ما بی‌احترامی می‌کنند.

وی در ادامه افزود: من برای آقای اسدی احترام قائل هستم چون فوتبالی است. متاسفانه آقای کی‌روش نمی‌تواند ببیند یک فوتبالی در فدراسیون فوتبال حضور دارد چون آقای اسدی جواب کی‌روش را می‌دهد. باز هم می‌گویم من با 170 متر قد حرفم را می‌زنم و از آقای اسدی حمایت می‌کنم.

عزیزی در پایان در پاسخ به این سوال که برخی باشگاه ها بازیکنان خود را به تیم ملی امید نمی دهند عنوان کرد: مگر مربی‌های باشگاه فوتبال ایران از مربی تیم ملی چه چیزی کم دارند؟ وقتی دبیر کل عوض می‌شود مطمئن باشید بازیکن هم به تیم داده نمی‌شود. فوتبال ایران اینقدر آشفتگی دارد که کسی به حرف کسی گوش نکند، به عنوان مثال علی دایی دوست ندارد بازیکن به تیم ملی بدهد، خب دوست ندارد. چون الان فصل بدنسازی باشگاه است و باشگاه‌ها به فکر موفقیت هستند همانطور که تیم ملی به فکر برنامه‌های خودش است. درست است که وقتی تیم ملی از بازیکنی دعوت می‌کند باید اجرا شود اما فوتبال ایران خیلی داغان‌تر از این حرف‌هاست من هم باشم بازیکنم را به تیم ملی نمی‌دهم چطور آقای کی‌روش بازیکنان را 40 روز در اختیار می‌گیرد در صورتی که از لحاظ بدنی ممکن است افت کنند چون بدنسازی انجام نمی‌دهند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین