وزیر نیرو:

آبرسانی به ۸۰۰ روستای دیگر در دست اجرا است

سد کارون 4

حمید چیت چیان گفت: در قبل از انقلاب، سالانه ۵۰۰ میلیون متر مکعب بر توان استحصال آب افزوده می‌شد و افزود: بعد از انقلاب تا دولت یازدهم، این رقم به سالانه ۸۰۰ میلیون متر مکعب رسید.

وزیر نیرو گفت: با توجه به شرایط کشور، برنامه ریزی دقیق و جدی در مدیریت تأمین و مصرف آب مورد نیاز بیش از پیش ضرورت دارد.

حمید چیت چیان" در آیین آبگیری سد مخزنی قزلداش در شهرستان رازو جرگلان در فاصله 170 کیلومتری شهر بجنورد،گفت:سد قزلداش خراسان شمالی، ۳۴ مین سدی است که در دولت یازدهم تکمیل شده و به بهره داری می‌رسد.

او با تاکید بر اهمیت و حساسیت ویژه مدیریت آب در دنیا و حیات انسان گفت: به همین دلیل برنامه ریزی دقیق و جدی در مدیریت تأمین و مصرف آب مورد نیاز بیش از پیش ضرورت دارد.

وی تصریح کرد: حساسیت این مقوله با توجه به خشکسالی حاکم بر کشور بیش از پیش شده است و ساخت سدها در راستای برنامه‌ریزی و تأمین آب مورد نیاز کشور است.

وزیر نیرو گفت: در قبل از انقلاب، سالانه ۵۰۰ میلیون متر مکعب بر توان استحصال آب افزوده می‌شد و افزود: بعد از انقلاب تا دولت یازدهم، این رقم به سالانه ۸۰۰ میلیون متر مکعب رسید.

چیت چیان خاطر نشان کرد: در دولت یازدهم با احداث سدهای جدید توان استحصال آب به سالانه یک میلیارد و ۱۲۵ میلیون مترمکعب افزایش یافته است.
او با اشاره به مشکل تأمین آب روستاهای محروم گفت: حدود ۵۶۰۰ روستای کشور در دولت یازدهم آبرسانی شده است و آبرسانی به ۸۰۰ روستای دیگر در دست اجرا است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین