عضو هیات امنا صندوق توسعه ملی از پرداختهای جدید در این نهاد رونمایی کرد

بالاترین حقوق پرداختی در صندوق توسعه ملی کمتر از ۱۷ میلیون تومان است!/ امکان پرداخت ارقام و اعداد خاص در این صندوق وجود ندارد

محمد حسینی این عضو هیأت امنای صندوق توسعه ملی

محمد حسینی گفت: بر اساس آیین نامه جدید حداکثر پرداختی در صندوق مشخص شد و دیگر در صندوق توسعه ملی شاهد ارقام و اعداد خاص نیستیم و بالاترین رقم پرداختی از صندوق با همه اضافات آن کمتر از ۱۷ میلیون تومان است!

به گزارش «نسیم آنلاین» محمد حسینی این عضو هیأت امنای صندوق توسعه ملی در ادامه در خصوص آخرین وضعیت حقوق های نجومی در این نهاد گفت:‌ پرداخت حقوق و مزایا در هر دستگاه دولتی سازوکار خاص خود را دارد و بسیاری از دستگاه های اجرایی ما تابع یک قانون جامع هستند و از قانون مدیریت خدمات کشوری تبعیت می‌کند. تعدادی از دستگاه های حکومتی نظیر مجلس به استناد قوانین خود پرداخت ها را انجام می‌دهند و صندوق توسعه ملی نیز طبق اساس‌نامه این اختیار را دارد آیین نامه استخدامی،‌ اداری و مالی را توسط هیأت امنا به تصویب برساند.

وی افزود: در زمانی که بحث حقوق های نجومی مطرح شد اعضای وقت اجازه ای را از هیأت امنا گرفته بودند که راسا آیین نامه را مصوب و اجرا کنند و قانون نیز این اجازه را داده بود که هیأت امنا به هیأت عامل این مسئولیت را تفویض کند و این تصمیمات منجر به آن شد که ما شاهد بودیم در صندوق توسعه ملی ارقام قابل توجهی نه تنها به اعضای هیأت امنا بلکه به کارشناسان و سطوح های پایین تر نیز پرداخت شود و وقتی که دیوان محاسبات نیز این موضوع را بررسی می کرد جایی به عنوان عدم رعایت قانون دیده نمی شد.

حسینی تصریح کرد: برای جلوگیری از تکرار تجربه بلافاصله بعد از قبول استعفای هیأت امنای قبلی آیین نامه جدیدی تدوین شد و این آیین نامه در هیأت امنا و شورای حقوق و دستمزد نیز به تصویب رسید و بر اساس این آیین نامه جدید حداکثر پرداختی در صندوق مشخص شد و دیگر در صندوق توسعه ملی دیگر شاهد ارقام و اعداد خاص نیستیم و بالاترین رقم پرداختی از صندوق با همه اضافات آن کمتر از ۱۷ میلیون تومان است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین