قیمت میوه و تره بار در بازار تهران

پیاز همچنان گران است/ انبه ۹۲۰۰ تومان، توت فرنگی ۶۷۰۰ تومان، لیمو ترش ۶۸۰۰ تومان!+ جدول

پیاز

با وجود آنکه قیمت هر کیلوگرم انواع میوه‌های تابستانه در میادین میوه و تره‌بار تهران بین ۳ تا ۴ هزار تومان است، اما پیاز همچنان گران بوده و کیلویی ۳۶۰۰ تومان به فروش می‌رسد که این رقم در مغازه‌های سطح شهر بالاتر است.

به گزارش «نسیم آنلاین» گزارش از سطح شهر تهران نشان می‌دهد که پایین‌ترین قیمت میوه در سازمان میادین و تره‌بار است که هر کیلو میوه تابستانه بین 3500 و درنهایت 5 هزار تومان به فروش می‌رسد، اما برخی میوه‌فروشی‌های سطح شهر، انواع میوه را به دو برابر قیمت عرضه می‌کنند، به طوری که هر کیلو سیب گلاب 6500 تومان، هلو هسته جدا 8 هزار تومان، گیلاس درجه یک سیاه 15 هزار تومان، زردآلو 12 هزار تومان، آلو قطره طلا 7 هزار تومان و آلبالو 9 هزار تومان به فروش می‌رسد.

البته این رقم در نقاط جنوبی پایتخت بسیار پایین‌تر بوده و هر کیلو سیب گلاب در منطقه خیابان 17 شهریور 2500 تومان، انگور 3 هزار تومان، شلیل 4 هزار تومان، گیلاس درجه یک 6 هزار تومان و زردآلو 6 هزار تومان در هر کیلوگرم به فروش می‌رسد.

و اما قیمت پیاز که طی دو هفته اخیر به دلیل کمبود عرضه در بازار بالا رفته است، همچنان در صدر قیمت صیفی‌جات قرار دارد و در مغازه‌های سطح شهر 4 هزار تومان به بالا در هر کیلو به فروش می‌رسد.

قیمت انواع میوه و صیفی در میادین میوه و تره‌بار به شرح زیر است:

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین