در حاشیه مراسم اهدای حکم ریاست دانشگاه آزاد

ولایتی استعفای «ناطق نوری» را تائید کرد

عنوان

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد در رابطه با ماجرای استعفای ناطق‌ نوری گفت: حجت‌‌الاسلام ناطق نوری از هیات موسس دانشگاه آزاد استعفا داده ولی ما خواهش کردیم استعفایش را پس بگیرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، علی‌اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد در حاشیه مراسم اهدای حکم ریاست دانشگاه آزاد به فرهاد رهبر در جمع خبرنگاران گفت: بعد از تغییر ساختار شورای اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد امروز دومین جلسه این شورا برگزار شد.

وی افزود: ریاست فرهاد رهبر روز گذشته از سوی کمیته منتخب شورایعالی انقلاب فرهنگی تایید شد.

ولایتی تاکید کرد: هیچ واحدی از واحدهای دانشگاه نباید تعطیل شود. امیدواریم شورای اقتصاد دانش بنیان بتواند در حوزه اقتصادی برای رفع مشکلات اقدام کند.

وی در رابطه با ماجرای استعفای ناطق‌نوری هم گفت: حجت‌‌الاسلام ناطق نوری از هیات موسس دانشگاه آزاد استعفا داده ولی ما خواهش کردیم استعفایش را پس بگیرد.

وی اظهار داشت: سید حسن خمینی از هیأت مؤسس دانشگاه استعفا نکرده است.

ولایتی با اشاره به تأیید ریاست فرهاد رهبر از سوی کمیته منتخب شورای عالی انقلاب فرهنگی و تشکر از اعضای این شورا که با حسن نیت به رهبر رأی دادند، گفت: اولویت فعالیت‌های فرهاد رهبر بررسی سریع و دقیق وضعیت دانشگاه آزاد و حل مسائل بودجه‌ای دانشگاه است که حل مسائل بودجه‌ای حل شدنی است.

وی ادامه داد: هدف نهایی ما این است که دانشگاه آزاد در کشور ارتقاء یابد و حرف اول را بزند و فرهاد رهبر توانایی انجام این کار را دارد که امیدواریم در 2 ماه آینده با ریاست رهبر و حمایت عملی اعضای هیأت امنای دانشگاه آزاد تحول محسوسی را در این دانشگاه شاهد باشیم.

وی در رابطه با عهدشکنی‌های آمریکا گفت: ما هیچ نگرانی از حرکت خصمانه آمریکا نداریم زیرا هیچگاه در این 37 سال که از انقلاب اسلامی می‌گذرد وجود نداشته که آمریکایی‌ها با حسن‌نیت با ما برخورد کرده باشند و همواره به صورت اعلام شده یا اعلام نشده ما مورد تحریم بودیم.

وی اضافه کرد: خوشبختانه جمهوری اسلامی نشان داده که می‌تواند با اعتماد به‌نفس، با اتکا به خود و همکاری با تمامی دستگاه‌ها روابط سازنده‌ای با بسیاری از کشورها از جمله روسیه، چین و تعداد قابل ملاحظه‌ای از کشورهای اروپایی داشته باشد و مسائل اقتصادی را با قدرت پیش ببرد.

ولایتی عنوان کرد: آمریکایی‌ها پیش از اینکه نتیجه مادی و فیزیکی از مصوبه خود بگیرند به دنبال استفاده تبلیغاتی هستند، رژیم صهیونیستی و مستکبران منطقه نیز به همین صورت عمل می‌کنند که امیدواریم نظام جمهوری اسلامی با قدرت کار خود را ادامه دهد.

وی در رابطه با استعفای ناطق نوری از هیأت مؤسس دانشگاه آزاد گفت: آقای ناطق نوری استعفا داده است ولی از وی خواهش می‌کنیم استعفای خود را پس بگیرد زیرا حضور وی در هیأت موسس دانشگاه آزاد مغتنم است و باز هم حضوری از ایشان درخواست می‌کنم که استعفای خود را پس بگیرد.

ولایتی گفت: سید حسن خمینی از هیأت مؤسس دانشگاه آزاد استعفا نداده است.

منبع: فارس

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین