وزیر بهداشت؛

وزارت بهداشت در جهت کاهش رنج مردم حرکت می کند

عنوان

وزیر بهداشت در سفر به استان زنجان به کاروان نورآوران سلامت در شهر گرماب از توابع شهرستان خدابنده پیوست و با جراحی چشمان تعدادی از اهالی منطقه ، از نزدیک با آنها گفتگو کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه حضور در کاروان نورآوران سلامت، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در دولت های گذشته کارهای مختلفی بویژه در حوزه سلامت انجام گرفته، اما آنچه در چهار سال گذشته در قالب طرح تحول سلامت ارائه شده است، متفاوت تر بود.

وی افزود: سلامت از اولویت های مهم دولت یازدهم بود و در این میان حمایت بی دریغ مجلس شورای اسلامی و کمک های مقام معظم رهبری در تداوم اجرای این طرح بسیار تاثیرگذار بود.

هاشمی ادامه داد: این کارها به این معنا نیست که هنوز در حوزه سلامت مشکل وجود ندارد، اگر امکانات به اندازه کافی در تمامی نقاط کشور بویژه مناطق محروم وجود داشت، دیگر نیازی نبود این خیریه (نوآوران سلامت) هر سه ماه یکبار در یک منطقه حضور داشته باشد.

وزیر بهداشت افزود: مهمترین مسئله این است که جهت گیری به سمت محرومیت زدایی بوده و این مهم با بهره گیری از حضور پزشکان، متخصصان، احداث خانه های بهداشت و مرکز خدمات جامع سلامت که تعدادی از آنها در حال ساخت است، نمونه عینی آن است و می توان گفت آهنگ تغییر در راستای کاهش رنج مردم بوده است.

منبع: مهر

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین