مهدی تاج:

مبلغ ۲۳ میلیارد حق پخش فوتبال برای عهد باستان است!

عنوان

رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه صحبت های انجام شده برای حق پخش تلویزیونی بیشتر از ۲۳ میلیارد گذشته است، گفت: این مبلغ برای عهد باستان بود نه نیاز امروز فوتبال!

به گزارش «نسیم آنلاین»، مهدی تاج با اشاره به اینکه مذاکرات وزیر ورزش با رئیس صداو سیما در مورد حق پخش تلویزیونی کمک زیادی کرده است، گفت: این موضوع جای خوشحالی دارد و از این بابت شخصا از آقای سلطانی فر برای ورود به مسئله حق پخش و گفت وگو با رئیس سازمان صداو سیما برای کمک به حل این موضوع تشکر ویژه می کنم.

وی ادامه داد: رویه ما در موضوع حق پخش تلویزیونی راهبرد وزیر محترم ورزش و جوانان یعنی برد - برد است و تلاش می کنیم تا قبل از سال جدید میلادی این موضوع حل شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد میزان حق پخش تلویزیونی کنونی و عدد ۲۳ میلیارد تومانی که زمانی به فوتبال پرداخت شده بود، گفت : البته آن عدد ۲۳ میلیارد در مقایسه با نیازهای فوتبال، زمانه اش به عهد باستان بر می گردد ! و صحبت امروز حق پخش تلویزیونی خیلی بالاتر از این رقم هاست برای اینکه فوتبال کشور شاداب و خودکفا بتواند فعال و سرزنده باشد و با موفقیت های خود دل مردم را شاد کند.

منبع: مهر

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین