احضار منصوریان به کمیته اخلاق

عبداللهی: فشار روحی باعث انتقادات منصوریان بود

عنوان

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: اظهارت انتقادی منصوریان به دلیل فشار ناشی از باخت در هفته نخست لیگ و ناراحتی از محرومیت بازیکنانش بود.

 

به گزارش «نسیم آنلاین» نصراله عبداللهی درباره شکست استقلال مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازیکنان تمرینات بسیار خوبی را پشت سرگذاشته بودند و در هماهنگی کامل به سر می بردند  اما محرومیت 3 بازیکن به دلیل همراهی نکردن تیم ملی امید تمامی معادلات ما را بر هم زد.

او ادامه داد: زمانی که بازیکنان یک تیم در هماهنگی کامل با یکدیگر باشند، این دسته از اتفاقات که باعث محرومیت می شود باعث تغییرات اساسی در تعرکیب تیم می شود تیم می شود، به این ترتیب عواملی همچون  تغییر در ترکیب اصلی استقلال  و گرمای هوا دست به دست هم داد تا نتوانیم به 3 امتیاز بازی برسیم.

عبداللهی درباره صحبت های انتقادی منصوریان پس از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان و اینکه گفته می شود او به کمیته اخلاق احضار شده است افزود: منصوریان سرمربی تیم به دلیل فشار ناشی از باخت در هفته نخست لیگ و ناراحتی از محرومیت بازیکنانش صحبت هایی را عنوان کرده است. این سرمربی به دلیل در اختیار نداشتن بازیکنانش به شدت زیر فشار بود و به همین دلیل نتوانست آن طور که می خواهد ترکیب تیمش را برای دیدار مقابل صنعت نفت آبادان ارنج کند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم استقلال از هفته های آینده بهترین نتایج را برای شادی دل هواداران رقم بزند و از آنها می خواهم از همین بازی های ابتدایی تیم را حمایت کنند و به عنوان یار دوازدهم در کنار ما باشند .

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین