عبداللهی خبر داد

ساماندهی بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ معتاد متجاهر در تهران

عنوان

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت:۳ هزار و ۳۰۰ معتاد متجاهر ساماندهی می شوند که از این تعداد ۷۰۰ نفر به مراکز سعید آباد و خاوران منتقل می شوند.

 

به گزارش «نسیم آنلاین»  مجتبی عبداللهی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر لزوم حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی و ساماندهی این افراد در مراکز بهبودی اظهار کرد: در روزهای گذشته طرح جذب و ساماندهی 3300 معتاد متجاهر در دستور کار قرار گرفت و قرار است تا با اتمام مراحل جذب، اقدامات مربوط به بهبودی در روزهای آینده آغاز شود.

وی گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته از مجموع افرادی که در قالب طرح جذب می شوند، 700 نفر به مراکز بهبودی سعیدآباد جاجرود و خاوران منتقل و 2600 نفر نیز در مرکز فشافویه وابسته به سازمان بهزیستی مستقر می شوند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به ظرفیت مراکز بهاران برای پذیرش مددجویان بهبودیافته بیان کرد: در حال حاضر، 23 مرکز بهاران با ظرفیت بالغ بر 2 هزار نفر آماده پذیرش مددجویان داوطلب از تمامی مراکز بهبودی هستند.

عبدالهی ادامه داد: مددجویانی که در طرح اخیر ساماندهی معتادان متجاهر جذب می شوند، پس از طی دوره بهبودی در صورت تمایل و به شکل کاملاً داوطلبانه امکان حضور در مراکز بهاران را دارند.

وی در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر آخرین وضعیت مرکز کارآفرینی اتحاد گفت: در حال آماده سازی مرکز مذکور هستیم اما به دلیل یک سری از مشکلات نمی توان زمان دقیقی را برای بهره برداری از این پروژه اعلام کرد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین