کفاشیان و تاج هیچوقت دخالتی در آرای انضباطی نداشته‌اند

حسن‌زاده: کمیته انضباطی بزودی رای بازیکنان استقلال را صادر می‌کند/امیدوارم این رای جنبه تنبیه داشته باشد!

کمیته انضباطی

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: وقتی رای را صادر کنیم مستندات آن را خواهیم نوشت و بزودی رای بازیکنان استقلال را صادر می‌کنیم.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده شنبه شب در گفت و گو با برنامه چهارسوی لیگ شبکه خبر درباره لغو محرومیت بازیکنان استقلال عنوان کرد: اساسا در بحث بازیکنان تیم استقلال رایی صادر نشده و در حال جمع بندی پرونده هستیم. پرونده مربوط به بازیکنان استقلال منتهی به رای نشده است.

وی افزود:ت حریم یا دهن کجی به تیم ملی یک کشور زشت ترین کاری است که باید به آن رسیدگی شود. ناگفته نماند باشگاه استقلال در شرایطی به تیم ملی بازیکن داده اما وقتی اتفاقی رخ می‌دهد باید اجازه بدهیم هر کسی کار خودش را انجام دهد. به طور حتم تلاش می کنیم عدالت و انصاف را در رای لحاظ کنیم.

حسن زاده خاطرنشان کرد: به طور حتم وقتی رای را صادر کنیم مستندات آن را خواهیم نوشت و آن زمان همه چیز مشخص می‌شود. صدور یک رای آدابی دارد که باید مستندات و مدارک آن تهیه شود و به سرعت این مستندات در حال جمع آوری است. حتی ما تقاضای باشگاه استقلال برای اینکه قبل از نهم مرداد بیایند و حرف‌هایشان را بزنند پذیرفتیم. به طور حتم به زودی رای می دهیم. درباره اظهارات آقای افتخاری باید بگویم که در این چند سالی که من در فدراسیون بودم،آقایان کفاشیان و تاج می‌توانند شهادت بدهند که هیچ وقت دخالتی در آرا نداشته‌اند. ما کار قضایی خود را انجام می دهیم و امیدواریم به زودی رای را صادر کنیم که هم جنبه تنبه داشته باشد هم اینکه همه فوتبال را برای موفقیت فوتبال ملی بسیج کند.


وی در پایان گفت: تقریبا کارهای پرونده آماده است.امیدوارم بتوانیم به زودی رای را صادر کنیم.

منبع: فارس

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین