چگونه می‌توان ادعا کرد از رکود خارج شدیم؟!

برند معروف "چینی کرد" زیان شدید داد/ حالِ بد بنگاه‌های بزرگ اقتصادی در سال خروج از رکود!

چینی و سرامیک

از قرار معلوم، زیان انباشته این شرکت درسال مالی ۹۵ حدود (۱۷۶,۰۸۳) میلیون ریال بوده که به گواه حسابرس قانونی، این مقدار زیان انباشته شرکت چینی کرد را مشمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت کرده است.

به گزارش «نود اقتصادی»، شرکت چینی کرد، برند معروف در تولید کاشی، سرامیک و چینی آلات بهداشتی برای عملکرد خود در سال منتهی به  95 زیان سنگین نشان داد. زیان خالص شرکت مذکور در سال 95 دستکم (83353) میلیون ریال بوده است.

این سومین سالی است که شرکت چینی کرد در ماحصل عملکرد خود زیان شناسایی می کند.

نتایج هم سنجی های «نود اقتصادی» نشان می‌دهد که زیان خالص شرکت چینی کرد در سال های 93 و 94 هم به ترتیب (59395) و (129753) میلیون ریال بوده است.

براین اساس، زیان واقعی هرسهم این شرکت در سال مالی 95 حدود (۳۹۰) ریال  بوده که درقیاس با زیان خالص (278) ریالی به ازای هرسهم این شرکت در سال ماقبل از آن، از افزایشی چشمگیرحکایت می کند.

ازقرار معلوم، زیان انباشته این شرکت درسال مالی 95 حدود (۱۷۶,۰۸۳) میلیون ریال بوده که به گواه حسابرس قانونی، این مقدار زیان انباشته شرکت چینی کرد را مشمول ماده 141 قانون تجارت کرده است.

شرکت‌هایی که مشمول ماده 141 قانون تجارت می‌شوند باید هر چه سریعتر، مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام آن تشکیل شده و در مورد بقای آن در چارچوب مقررات قانون تجارت تصمیم گیری شود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین