«نود اقتصادی» بررسی کرد؛

صادرات کاشی حافظ به اوراسیا متوقف شد/ فروش داخلی حافظ ۶۴ درصد افت کرد

کاشی و سرامیک

شرکت کاشی و سرامیک حافظ به دلیل بازسازی خطوط تولید کارخانه اقدام به فروش محصولات تولیدی کرده که به دلیل رکود در صنعت ساختمان اکثر تولیدکنندگان کاشی با قیمت‌های پایین تر از بهای تمام شده ، محصولات خود را به فروش رسانده اند که کاشی حافظ هم از این قاعده مستثنی نبود.

به گزارش «نود اقتصادی»، زنگ هشدار برای زیان قابل توجه کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ در پایان سال مالی 95 و با رسیدن به عدد (۳۳۶,۲۵۰) میلیون ریال به صدا درآمد.

این اخطار نشان می‌دهد که زیان خالص هر سهم شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ در انتهای سال مالی 95 به عدد (۱,۸۶۸) ریال نزدیک شده است.

شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ یکی از شرکت‌های  قدیمی و فعال در زمینه تولید کاشی و سرامیک بوده که درسال 1355 تاسیس شده است.

شرکت کارخانجات کاشی وسرامیک حافظ در سال مالی قبل از آن تنها ۵۲۱  میلیون ریال سود داشته است.

گفته می‌شود که شرکت کاشی و سرامیک حافظ در سال 95 به دلیل توقف و بازسازی خطوط تولید کارخانه اقدام به فروش محصولات تولیدی کرده که متاسفانه در این سال و به دلیل رکود در صنعت ساختمان اکثر تولیدکنندگان کاشی با قیمت‌های پایین تر از بهای تمام شده ، محصولات خود را به فروش رسانده اند که کاشی حافظ هم از این قاعده مستثنی نبوده است.

از این رو، میزان فروش خالص داخلی شرکت در سال 95 به 92066 میلیون ریال رسیده که از نظر مقداری و ریالی نسبت به سال ما قبل از آن 64 و 69 درصد افت کرده است.

در عین حال، این شرکت به دلیل عدم تولید محصولات جدید، میزان فروش صادراتی آن در سال 95 به 14401 میلیون ریال بالغ شد که در قیاس با سال 94 از لحاظ مقداری و ارزش به ترتیب 75 و 81 درصد تنزل یافت.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین