آزمایش رایگان تراکم استخوان، قند، فشار و چربی خون در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجتیال/ انجام آزمایشهای تخصصی به درخواست افراد در محل های مدنظر

عنوان

بازدیدکنندگان از یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجتیال در یک غرفه می‌توانند به صورت رایگان آزمایش تراکم استخوان، قند، فشار و چربی خون داده و پاسخ خود را دریافت کنند.

شقایق خلیلی در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، درباره خدمات ارائه شده از سوی غرفه آزمایش آنلاین به بازدیدککندگان از یادهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال گفت: در این غرفه آزمایش رایگان تراکم استخوان، قند، فشار و چربی خون گرفته می شود.

وی افزود: حدود 100 آزمایش از صبح امروز تا کنون که روز اول اجرای نمایشگاه است گرفته شده است.

مسئول غرفه آزمایش آنلاین تصریح کرد: با توجه به خدمات ارائه شده توسط موسسه آزمایش آنلاین دیگر نیازی نیست که که مردم برای انجام آزمایش به آزمایشگاه بروند به همین دلیل مردم می توانند روز، ساعت و مکان انجام آزمایش (منزل، محل کار یا دانشگاه) را انتخاب کرده تا همکاران آزمایشگاهی ما که یا کارشناس علوم آزمایشگاهی هستند یا پرستار به آنها مراجعه کنند. همچنین برای دریافت پاسخ آن می توانند به اپ اختصاصی این موسسه و یا وب سایت آن مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: درخواست حضور و یا دریافت جواب آزمایش هزینه اضافی ندارد و رقم پرداختی دقیقا همان هزینه ای است که در آزمایشگاه می پردازند.

خلیلی اظهار داشت: با 100 آزمایشگاه در شهر تهران و همچنین تعداد زیادی آزمایشگاه در استان مازندران، گیلان و شهرهای اهواز، دماوند و شهریار قرار همکاری منعقد شده است. ضمن اینکه تا آخر سال هم کل ایران را تحت پوشش قرار می گیرد.

وی در پایان گفت: خدمات آزمایشگاهی موسسه سلامت آنلاین برای افراد مسن، شاغل و مادران دارای کودکان فرزند خردسال بهترین گزینه است.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین