مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد

کاهش مدت زمان گفت‌وگو بین اعضای خانواده به کمتر از ۱۵ دقیقه در روز

عنوان

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور جمعیت درگیر موادمخدر را بیش از ۴ میلیون نفر عنوان کرد و گفت: مصرف مواد مخدر زمینه ساز بسیاری از معضلات و مشکلات در جامعه است بنابراین باید در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی برنامه و طرح‌های پیشگیرانه ارائه کنیم.

به گزارش ایسنا، سید حسن موسوی چلک صبح امروز چهارم آذرماه در همایش سلامت و مسئولیت اجتماعی در کرمان با بیان اینکه سلامت اجتماعی در جامعه مورد غفلت قرار گرفته است عنوان کرد: سازمان بهزیستی به عنوان متولی مسائل و سلامت اجتماعی با رویکردی پیشگیرانه و مداخله در بحران اقدام می‌کند.

موسوی چلک وضعیت طلاق در جامعه را اسف بار اعلام کرد و اظهار کرد: 23 درصد از افراد جامعه دچار نوعی اختلالات روانی می باشند که این آمار نشان دهنده آسیب های جدی در جامعه است .

وی با اظهار تاسف از کاهش سن ارتکاب جرائم و شکسته شدن حریم خانواده گفت: نبود گفت و گوهای عاطفی در خانواده ها و همچنین استفاده بیش از حد از شبکه‌های مجازی و اجتماعی، میزان گفت‌وگو در خانواده از 15 دقیقه در روز هم کاهش یافته است.
 

 مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور کودک آزاری را یکی از تلخ ترین مشکلات موجود در جامعه دانست و افزود: بروز چنین مشکلات و مسائلی در جامعه ناشی از جهل و فقر ارتباطی بین خانواده‌هاست که منجر به بوجود آمدن چنین آسیب‌هایی در جامعه شده است.


وی جمعیت درگیر مواد مخدر را بیش از 4 میلیون عنوان کرد و گفت: مصرف مواد مخدر زمینه ساز بسیاری از معضلات و مشکلات در جامعه است بنابراین باید در راستای کاهش آسیب های اجتماعی برنامه و طرح های پیشگیرانه ارائه کنیم.


انتهای پیام

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین