دادستان کرج در گفتگو با نسیم:

دادستانی دستور بررسی علت آتش‌سوزی کرج را صادر کرد

آتش سوزی

به دنبال آتش‌سوزی در بازار پونه گلشهر حاجی رضا شاکرمی در گفتگو با نسیم از دستور ویژه بررسی  علت آتش سوزی خبر داد.

نسیم آنلاین: به دنبال آتش‌سوزی در بازار پونه گلشهر حاجی رضا شاکرمی در گفتگو با نسیم از دستور ویژه بررسی علت آتش سوزی خبر داد.

حاجی رضاشاکرمی با بیان اینکه موضوع به کارشناسی ارجاع شده  و تیم‌های  کارشناسی در حال بررسی موضوع هستند گفت در صورت عامدانه بودن آتش سوزی با مسببین آن برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه با وجود احتمال اتصالی برق و سابقه بروز آتش سوزی در بازار به علت اتصالی برق باید منتظر گزارش اولیه کارشناسی باشیم و بدون نظر کارشناسان نمی‌توان در خصوص عامدانه یا غیر عمد بودن آتش‌سوزی اظهار نظر کرد.

بازار پونه گلشهر صبح امروز دچار حریق شد و در آتش سوخت. در این بازار دست‌فروشان در ۸۰۰ غرفه ساماندهی شده بودند. بر اساس حریق کل این بازار در آتش سوخت. 

تلاش یک ساعته اتش نشانان برای مهار آتش

حمید یساولی رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرستان کرج با اشاره به حادثه آتش‌سوزی بازارچه دستفروشان کرج «پونه» در محدوده ۴۵ متری گل شهر، اظهار کرد: این حادثه ساعت ۶ و ۱۷ دقیقه امروز صبح اطلاع‌رسانی شد و نیروهای عملیات سازمان باگذشت مدت‌زمان سه دقیقه در محل حادثه حاضر شدند.

وی در ادامه با اشاره به اعزام ۱۷ دستگاه خودروی عملیات آتش‌نشانی به محل حادثه، گفت: ۴۲ نیروی عملیاتی نیز به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج بابیان اینکه ۱۵ نفر از مسئولان ایستگاه‌های آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر بوده و این عملیات را مدیریت کرده‌اند، افزود: مدت‌زمان این عملیات یک ساعت به طول انجامیده است.

یساولی با اشاره به اینکه سقف غرفه‌های موجود در بازار از مواد قابل اشتعال مانند گونی بوده است، گفت: جنس عمده غرفه‌ها نیز پوشاک بوده است.

علت حادثه مشخص نیست

وی با تأکید بر اینکه برق مورداستفاده در این بازارچه غیرمجاز بوده است، افزود: علت حادثه در دست بررسی است و به‌زودی اعلام می‌شود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج تأکید کرد: این حادثه دو مصدوم برجا گذاشت که توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل‌شده‌اند.  

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین