پویش فضای مجازی خطاب به اساتید و نخبگان اقتصاد

اکنون کشور و جامعه نیازمند نظر و راهکارهای شماست نه شب‌های انتخابات

صفا به اقتصاددانان

کاربران فضای مجازی در پوییشی از اقتصاددانان خواستند در خصوص پرسش‌ها و ابهامات اقتصادی جامعه واکنش نشان داده و نسبت به ارائه راهکار برای گذر از وضع موجود به دولت و مردم یاری رسانند.

نسیم انلاین: کاربران فضای مجازی از اقتصاددانان و صاحب نظران اقتصادی خواستند به پرسش‌های جامعه پاسخ داده و راهکار ارائه کنند.

روز گذشته نامه امیرعلی صفا از فعالان شبکه ‌‌‌‌های اجتماعی خطاب به اقتصاددانان در توییتر منتشر شد. او نوشته بود:

‏این روزها هرکجا می‌ریم با انبوهی از سوالات و نگرانی‌های اقتصادی مواجه می‌شیم. ولی انگار هیچ‌کس برای پاسخ نیست. همه، فقط مشغول غر زدن هستن. بنظرم رسید چیزی بنویسم و از کسانی که صاحب فکر هستند بخواهیم در این اوضاع، برای رفع نگرانی‌ها قدمی بردارند:
‎#چرا_ساکتید؟ 

 

این نامه با استقبال کاربران رو به رو شده است.

دکتر امیر سیاح اقتصاددان در توییتی نوشت:

‏دردنامه آقای امیرعلی صفا را به اقتصاددانان پیشکسوت (توکلی، راغفر، رهبر، سبحانی، طیب‌نیا، مومنی و نادران) می‌رسانم تا به میدان بیایند و از راهکارهای اقتصاددانان نسل جدید برای نجات ‎#اقتصادایران حمایت کنند

با امضا و ‎#ریتوییت این نامه، اقتصاددانان را به میدان فرابخوانید.

همچنین محسن مهدیان روزنامه نگار در توییتی نوشت:

‏کجاهستند نویسندگان نامه 11 و 10 اقتصاددان؟ کجاهستند نویسندگان نامه 43 و 57 اقتصاددان؟ غیبت معنادار اقتصاددانان ناشی از به کما رفتن علم است یا سستی عالم؟ ساکتین این روزها در ظلمی که به مردم می شود شریکند... هرچی می کشیم از سکوت خواص است ‎#چرا_ساکتید

علی رجبی کاربر دیگری است که در این باره نوشته است:

‏تز دادن دم انتخابات و انتقاد کردن که کنتور نداره. مرد اونه که تو این اوضاعی که بی‌کفایتی و بی‌عملی مدیران باعث شده کشور تو کوچه بن‌بست گیر کنه، بیاد وسط میدون و راهکار خروج از بحران نشون بده. آقایان مدیر و وکیل و استاد و کارشناس فعلی و سابق... از همه شما انتظار داریم ‎#چرا_ساکتید؟

 

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین