والیبال بانوان جام باشگاه‌های آسیا| پیکان مغلوب اندونزی شد

عنوان

تیم والیبال بانوان پیکان در پنجمین بازی خود از سری رقابت‌های جام باشگاه های آسیا در برابر گارودای اندونزی با نتیجه سه بر یک مغلوب شد.

به گزارش  خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، در این دیدار طبق نظر میترا شعبانیان ارنج اصلی تیم پیکان را تهمینه درگزنی٬ مهسا کدخدا٬ مهتاب رحمانی٬ مائده برهانی٬ الهام فلاح٬ سودابه باقرپور و نگار کیانی تشکیل دادند.

ست نخست

تیم والیبال بانوان پیکان ست نخست دیدار برابر تیم گارودای اندونزی را با نتیجه 25 بر 23 به نفع خود به پایان رساند. شاگردان شعبانیان که آنالیز خوبی از این دیدار و نحوه عملکرد بازیکنان اندونزی داشتند به خوبی مهره های کلیدی این تیم را مهار و بازی را با قدرت هرچه تمام تر با هدف برد حریف آغاز کردند.

سیاه پوشان اندونزی هم با سرعت دادن به بازی خود تلاش داشتند تا خط دفاعی تیم پیکان را متزلزل کنند اما در اکثر دقایق بازی موفق نبودند.

اسپکهای پرقدرت مائده برهانی و مهتاب رحمانی در این ست امتیازات خوبی را برای تیم پیکان در پی داشت٬ سفیدپوشان این تیم همه سعی خود را به کار گرفتند تا اختلاف امتیاز خود را با تیم حریف حفظ کنند.

ست دوم

تیم والیبال پیکان در ست دوم دیدار برابر گارودای اندونزی با نتیجه 25 بر 20 مغلوب شد. در این ست ترکیب تیم پیکان تغییر چندانی نداشت و بازیکنان با انگیزه بالایی در برابر حریف صف آرایی کردند و برد در ست نخست روحیه آن ها را تا حد قابل توجهی ارتقاء داد.

خط دفاعی بازیکنان پیکان در این ست به مراتب قدرتمندتر از حریف بود آن ها در برابر اسپک های پرقدرت اندونزی عملکرد قابل قبولی داشتند اما سیاه پوشان حریف به راحتی امتیاز از دست نمی دادند آن ها هم پای شاگردان شعبانیان در امتیازآوری موفق بودند.

اسپک های پرقدرت تهمینه درگزنی در این دیدار امتیازات خوبی را برای پیکان به همراه داشت و آرایش تیمی حریف را به طور کلی به هم ریخته بود.

حساسیت بالای بازی تا حدی بود که سرداور مسابقه در چندین مورد از ویدئوچک برای صدور رأی استفاده کرد.

ست سوم

تیم والیبال گارودای اندونزی در ست سوم مقابل تیم پیکان 25 بر 23 به برتری رسید.

سیاه پوشان اندونزی که بعد از واگذاری نتیجه ست نخست به خود آمده بودند  اجرای تاکتیک های سرعتی را در برنامه خود قرار داده بودند و همین موضوع باعث شد تا امتیازات خوبی را با بهره گیری از ضعف توپ گیری عقب میدان تیم پیکان بگیرند.

از طرفی سرویس های خوب شاگردان شعبانیان هم دریافت اول حریف را مختل کرده بود و در بسیاری از موارد پاسور این تیم نمی توانست به خوبی هم تیمی هایش را تغذیه کند.

ست چهارم

تیم والیبال گارودای اندونزی در ست چهارم برابر تیم والیبال بانوان پیکان با نتیجه 25 بر 18 به برتری دست پیدا کرد. در ابتدای این ست سرویس های خوب مهسا کدخدا امتیازات قابل قبولی را برای ایران به همراه داشت اما در ادامه سرویس های تیم گارودای اندونزی دریافت پیکان را تحت الشعاع قرار داده بود و با بهره گیری از این وضعیت امتیازات زیادی را به دست آوردند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین