پس از پایان روز اول بازی های آسیایی

اسبقیان: کسب پنج مدال در روز اول شروعی پرروحیه برای کاروان ایران بود

عنوان

مدیر کل امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش و جوانان ضمن ابراز خوشحالی از عملکرد خوب ورزشکاران ایران در روز اول بازی های آسیایی گفت: برای رفع هر گونه مشکل احتمالی در کنار فدراسیون ها و ورزشکاران ایران هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سید محمد شروین اسبقیان که در شب اول بازی های آسیایی در سالن کشتی حضور داشت در صحبت‌های خود، گفت: دو طلا و یک برنز از این سالن امروز برای ایران بیرون آمد که عملکردی عالی بود و به مجموعه بازیکنان و کادر فنی تیم کشتی خداقوت می گویم. بخصوص حسن یزدانی همه ما را به وجد آورد.

وی همچنین با اشاره به دو مدال نقره پومسه کاران ایران، گفت: این که یک بانوی ایرانی روز اول به مدال رسید بسیار خوشحال کننده و برای کل بانوان کاروان روحیه بخش است. این دوره طبق گفته سلطانی فر و حمایت بزرگ وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک دوره درخشش ورزش بانوان است که ان شاء الله تا روز آخر ادامه خواهد داشت. هرچند در بعضی رشته های بانوان نگاه ما برای اعزام حمایتی بود و انتظار مدال نداریم.

مدیر کل امور مشترک فدراسیون ها با اشاره به جلسات طولانی ستاد عالی بازی های آسیایی که از حدود یک سال قبل به ریاست سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان تشکیل شده بود ،گفت: با هماهنگی بی نظیر بین این وزارتخانه و کمیته المپیک تمام تدارکات لازم برای تیم های اعزامی قبل از بازی ها فراهم شد و سعی کردیم به بهترین نحو وظایف خود را انجام دهیم تا ورزشکارانمان هیچ دغدغه ذهنی نداشته باشند تا پایان هم کنارشان هستیم و بعد از مسابقات نیز به نحو شایسته ای از آنان تقدیر می کنیم.

اسبقیان در پایان پیش بینی رتبه ایران در جدول نهایی توزیع مدال را مشکل دانست و گفت: میزبان بعضی اوزان در رشته های محتلف که نقطه قوت ما بود حذف و رشته هایی که خودش قدر بود را اضافه کرد. حدس می زنیم مدال های طلای بیشتری از دوره قبل کسب کنیم اما در مورد رتبه نهایی اظهار نظر دقیقی نمی نوان کرد.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین