برای دریافت هزینه‌های درمان با بیمه تماس بگیرید

صندوق هنر

در پی اختلال در پرداخت‌های بیمه رازی، اعضای صندوق اعتباری هنر برای دریافت هزینه های درمانی  خود باید با این بیمه تماس بگیرند.

نسیم آنلاین: در پی اختلال در پرداخت‌های بیمه رازی، اعضای صندوق اعتباری هنر برای دریافت هزینه های درمانی  خود باید با این بیمه تماس بگیرند.

با پایان قراداد بیمه رازی با صندوق هنر بخشی از هزینه درمانی بیمه تکمیلی هنرمندان و خبرنگاران توسط بیمه رازی پرداخت نشده است.

یک مقام مسئول در این بیمه با بیان اینکه به علت تغییر نرم‌افزار سایت این اختلال صورت گرفته است از مشمولین که موفق به دریافت هزینه های درمان خود نشده‌اند خواست پس از ارسال مدارک از طریق سایت با تماس تلفنی روند پرداخت هزینه های درمانی را پیگیری کنند

در حالی از روند پرداخت هزینه درمان بیمه تکمیلی ادامه دارد که اسفند ماه گذشتهسعید بیژنی سرپرست مدیریت بیمه‌های درمان بیمه رازی علت تاخیر در پرداخت هزینه‌های درمان بیمه تکمیلی خبرنگاران و هنرمندان را تغییرات سیستمی صندوق اعتباری هنر و بیمه رازی عنوان کرد و در عین حال از تغییرات مدیریتی بیمه رازی دانسته بود و از بروز شدن پرداخت‌ها و فاصله یک هفته از ارسال مدارک تا پرداخت خبر داده بود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین